SON DAKİKA

Dizi Medya Tv Gazetesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler Saat 10:48 Akrep burcunda oluşacak ilkdördün etkisinde, iki konuda hakimiyeti elinizde tutarsınız. Birincisi dış dünyada kimliğinizi güçlü bir şekilde ifade etmek, ikincisi duygusal ve ruhsal açıdan kendinizi güvende hissetmek. Kişisel anlamda otoritenizi kabul ettirme arzunuz yoğundur. Tabii ki bunun ayarını çok iyi yapmanız lazımdır. Her konuda haklı olduğunuzu iddia etmeniz abartılı hareket etmeniz, başta arkadaşlarınız daha sonra partnerinizle aranızda tatsızlıklar yaşanmasına neden olabilir. Başkaları tarafından onaylanmak, alkışlanmak ihtiyacı içinde olacağınız bugün, önce çevrenizdeki insanlarla iyi bir iletişimde bulunmanız, yeri geldiğinde onlara yardım etmeniz gerekir. Ev alanı içinde veya duygusal konularda ise, biraz daha dikkatli olmak gerekliliği vardır.

Saat 18:06-19:44 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde geçmiş gözlerinizin önünden bir film gibi şeridi gibi geçer.

Saat 18:35 Merkür-Venüs görünüm etkisinde ilişkimize sahip çıkarız. Geçmişe ait sorunları çözmek için elimizden geleni yaparız.

Saat 19:44 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Partnerimizin bize olan maddi ve manevi katkılarını ayrıca ilişkimizin artı ve eksileri üzerinde düşünmemizi sağlayıcıdır. Eğer bu konuda bir sorun yoksa o zaman kendimizi güvende hissedebiliriz. Tam tersine bir durum söz konusu ise, kendi değerlerimize sahip çıkarak bunlardan taviz vermeyeceğimizi dile getirebiliriz.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ