SON DAKİKA

Dizi Medya Tv Gazetesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar Saat 10:48 Akrep burcunda oluşan ilkdördün etkisinde, ailevi ilişkileriniz başta olmak üzere, her alanda hayatın güzelliklerinin tadına varmak isteriz. Özgüveniniz öylesine yükselir ki, herkesin size karşı saygılı davranmasını ve isteklerinizi kabul etmelerini bekleyebilirsiniz. Buyurgan tavırlarınızla her şeyi kontrolünüz altına almaya çalışabilir, size ev içinde bir kral veya kraliçe gibi davranılmasını bekleyebilirsiniz. Amacınız, varlığınızın yüceltilmesidir. Hakimiyet arzunuzun yükselmesi enerjiler nedeniyle ne kadar normal gibi görünse de, konu ilişkiniz, iş ortaklığınız, evliliğiniz olunca daha dikkatli olmanız gerekebilir. Kaldı ki, bugün eşiniz, sevgiliniz veya iş ortağınızla sırf bu haliniz nedeniyle anlaşmazlıklar yaşanabilir. Benim tavsiyem, isteklerinizi, biz olgusu içinde ele almanızdır. Böylece her ikiniz de ihtiyaçlarınız konusunda uzlaşma sağlayabilir, birbirinizin farklılıklarına saygı duyarak aranızdaki pürüzleri düzeltebilirsiniz.

Saat 18:06-19:44 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu sürede, sevgi ve güven dolu sıcacık bir yuvaya olan ihtiyacınız içinizde büyür. Aile içinde gerginlik, huzursuzluktan özellikle uzak durmak isteyebilirsiniz. Kimsenin kimse üzerinde kontrol kurmayacağı, herkesin kendi fikrini serbestçe söylediği bir ortamda bulunma arzunuz yoğundur.

Saat 18:35 Merkür-Venüs görünüm etkisinde seyahate çıkabiliriz. Yeni insanlarla tanışabiliriz. Güzel gelişmeler yaşayabilir, keyifli bir akşam geçirebiliriz.

Saat 19:44 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Hayatın güzelliklerinin maddi-manevi tadına varmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu düşünürsünüz. Eğer işiniz sağlamsa, cebinizdeki para ile güven içinde yaşıyorsanız, manevi anlamda iç huzurunuz yerindeyse moraliniz yüksektir. Eğer değilse, daha iyi yaşayabilmek adına gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ