11 Mayıs Yemekteyiz Günün Puanlaması Bugünkü Bölüm Kim Birinci Oldu. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

11 Mayıs Yemekteyiz Günün Puanlaması Bugünkü Bölüm Kim Birinci Oldu. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

11 Mayıs Yemekteyiz Günün Puanlaması Bugünkü Bölüm Kim Birinci Oldu.

Bu haber 11 Mayıs 2018 - 17:24 'de eklendi ve 29 kez görüntülendi.

Her hafta olduğu gibi Bu hafta da yemekteyiz’de 5 yarışmacı ve haftanın 5 günü ile tv8 ekranlarında oldu.Günün puanlaması 11 Mayıs Cuma günü yapıldı. Yemekteyiz bugün canlı olarak izlemeyenler için haftanın puanlaması ve yemek programı haftanın birincisini biz yazalım dedik.

Yarışmacılar 1. Günden itibaren yemekleri ile rakiplerini ağırladı 1. Gün Murat Özdemir 2. Gün Nevin Akyıldız ,3. Gün Nurcan Toprak,4. Gün Anthony MCKINLEY ve 11 Mayıs yemekteyiz final günü yarışmacısı Seda Demirtaş oldu.  Onur Büyük Topçu’nun verdiği puan da dahil olmak üzere toplam 28 puan ile Nurcan Hanım birinciliği kazandı.

MURAT ÖZDEMİR

Birinci gün yarışmacısı olan Murat Özdemir’in memleketi Bolu. Aşçı olan yarışmacı 45 yaşında ve evli. Bir kızı var. Fitness yapmayı, gezmeyi, boş bulduğu mekanlarda oturmayı çok seviyor.

NEVİN AKYILDIZ

2. Gün yarışan Nevin Akyıldız, saha satış sorumlusu. Yeni mezun olan yarışmacı 25 yaşında. Sözlü bu yaz evlenmeyi düşünüyor. Memleketi Rize. Şuan çalışmıyor. İnatçı ve hırslı biri.

NURCAN TOPRAK

49 Yaşında. Evli, bir kız ve bir erkek çocuğu var. Aslen Rizeli. 3. Gün yarışan yarışmacı ev hanımı, zaman zaman çocuk bakıyor. Kendini, haksızlığa dayanamayan asabi biri olarak tanımlıyor.

ANTHONY MCKINLEY

Dördüncü gün yarışan Anthony Mckinley 34 yaşında. Ressam, evli ve bir oğlu var. Aslen Belçikalı ve Fransız olan yarışmacı dövüş sanatlarıyla ilgilenmeyi, şiir ve güzel sözler yazmayı çok seviyor. Romantik, duygusal, inatçı ve sosyal biri olduğunu söylüyor.

Yemekteyiz 11 Mayıs Puanlama

 

Seda Demirtaş 11 Mayıs yemekteyiz final günü yarışacak 37 yaşında ve Mimar asistanlığı yapıyor Yemekteyiz Seda hanımın iki erkek çocuğu var ve çocuklar ile oynamayı ilgilenmeyi çok seviyor .Bakalım 11 Mayıs Cuma Yemekteyiz Final de birinci olabilecek mi.

Yemekteyiz 11 Mayıs 2018 Haftanın finali Günün puanlaması ve haftanın birincisi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x