16 Mart Cuma Gelinim Mutfak da Final de Altınları Kim Kazandı Haftanın Birincisi - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

16 Mart Cuma Gelinim Mutfak da Final de Altınları Kim Kazandı Haftanın Birincisi - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

16 Mart Cuma Gelinim Mutfak da Final de Altınları Kim Kazandı Haftanın Birincisi

Bu haber 16 Mart 2018 - 13:01 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi.

Gelinim Mutfak’da Tuğçe ile Arzu Arasındaki Fasulye kavgası bugünde devam etti. Hem tatlı yapıp hem tartışan Gelinler Kaynanalardan bile fırça yedi. Tuğçe ve Hatice Arzu ile Ayşegül Gelinim Mutfakda birinciliği için 16 Mart Cuma günü hünerlerini gösterdiler.

Gelinim Mutfak’da Haftanın Finali geldi çattı. Bugün 16 Mart 2018 Cuma günü Gelinim Mutfak’da kim kazandı .Haftanın Final günü yapılacak olan tarif “Şam Fıstıklı Şekerpare”  Fatih Ürek Malzemeleri verip gelinlerden Tatlı yapmalarını istedi. Şam Fıstıklı Şekerpare malzemeleri Aşağıdaki resimde bulabilirsiniz. 90 Saniye süre de kaynanalar gelinlerine tatlıyı nasıl yapacaklarına dair ipucu verdiler. Gelinlerinin tabaklarına kaç puan verecekler haftanın birincisi kim olacak yayından sonra burada.

Gelinim Mutfak’da Şam Fıstıklı Şekerpare Şerbeti ve süslemesi için malzemeler.

Kayınvalideleri izleme odasına gönderen Fatih Ürek gelinlere yemeğe başlamarını söyledi ve 50 dakika süre verip tatlı için start verdi. Gelinim Mutfak’da Birincisi  kim . Tırnak yiyen gelinler 16 Mart Cuma. Tuğçe elendi Arzu Birinci Oldu.

 

Gelinim Mutfakta 5 Bilezik 10.000 TL kazanan Gelin Arzu Oldu.

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x