23 Temmuz Yaparsın Aşkım Arabayı Hangi Çift Kazandı- 146. Bölüm - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

23 Temmuz Yaparsın Aşkım Arabayı Hangi Çift Kazandı- 146. Bölüm - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

23 Temmuz Yaparsın Aşkım Arabayı Hangi Çift Kazandı- 146. Bölüm

Bu haber 23 Temmuz 2019 - 20:59 'de eklendi ve 132 kez görüntülendi.

Araba için yarışan dört çiftten biri yine bu akşam araba sahibi olacak. Tabi arabayı kazanmak için kıyasıya çiftler arasında mücadele olacak ve bu mücadeleyi hangi çift kazanırsa arabanın sahibi o olacak. 23 Temmuz Yaparsın Aşkım 146. Bölümde hangi çift arabayı kazandı ? İşte bu sorunun cevabı tabii aşağıda.

Yaparsın Aşkım 23 temmuz 146. Bölüm Çiftlerin tanışma hikayesi.

Çağla ve Harun nasıl tanıştılar. Çift komşularmış ve Komşu Komşunun kızına muhtaç olduğu için tanışmışlar. Komşu kızı olan Çağla yaparsın Aşkım’da nasıl tanıştıklarını anlattı. Arabası ile mahalleye gelip giden Çağla için komşu ilişkilerini kullanan kunduz Harun.

yaparsın aşkım harun ve çağla

Yaparsın Aşkım Pınar ve Kerem ise çalıştığı yere gelen Kerem’in Pınar’ı eve bırakması ile elektriklenme başlamış . kerem ilk başta çoluk çocuk ile uğraşamam demiş ama  sonrasında işler başka türlü gelişmiş. İlk yarışmada arabanın sağ tekerini alan Pınar ve Kerem bugün arabayı kazanabilecekler mi?

yaparsın aşkım pınar ve kerem

Yaparsın Aşkım Nagihan ve Tarkan Karayel çifti Öğretmenlik yaparken tanışmışlar. Tarkan,Nagihan’ın iş çıkışını bekleyip tanışma fırsatı aramış ve İnternetten okulun sitesinden adını bularak sosyal medyada bulup konuşmuşlar.

Yaparsın Aşkım Büşra ve Can Keskin 10 aydır evliler.Can ile Büşra şantiyede tanışmışlar.Büşra büyük bir şantiyede kontrol mühendisi olarak işe başlamış işi öğretmek için ise Can gönüllü olmuş ve şimdide evliler.

23 Temmuz Yaparsın Aşkım 2019 Salı  146. Bölüm Arabayı hangi çift kazandı?

Yaparsın Aşkım Pınar ve Kerem Çifti Arabayı Kazandı mı ? Finale Kaldılar

Yaparsın Aşkım Çağla ve Harun Arabayı Kazandı mı ?  Elendi

Yaparsın Aşkım Nagihan ve Tarkan  Arabayı kazanan çift oldu mu? Elendiler

Yaparsın Aşkım Büşra ve Can Arabayı Kazanan çift oldu mu? Finale Kaldılar  ARABAYI KAZANDILAR

 

Her Hafta Olduğu Gibi Yaparsın Aşkım bugünde bir araba bir çifte verdi Arabayı Kazanan çift 23 Temmuz 2019 Yaparsın Aşkım Kazanan Büşra ve Can

 

 

 

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x