29 Mayıs 2020 Süleyman Soylu Hadi Özışık Youtube Kanalında Canlı Yayın Konuğu - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

29 Mayıs 2020 Süleyman Soylu Hadi Özışık Youtube Kanalında Canlı Yayın Konuğu - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

29 Mayıs 2020 Süleyman Soylu Hadi Özışık Youtube Kanalında Canlı Yayın Konuğu

Bu haber 29 Mayıs 2020 - 3:40 'de eklendi ve 42 kez görüntülendi.

29 Mayıs 2020 ‘de Hadi Özışık , İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’yu konuk ediyor. Süleyman Soylu’ya twitter üzerinde sorular sorabileceğiniz veya Hadi Özışık’ın youtube kanalında sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz. Süleyman Soylu 29 Mayıs Cuma günü saat kaçta canlı yayında? Süleyman Soylu Hangi kanalda canlı yayında ?

İç işleri bakanı Süleyman Soylu 29 Mayıs 2020 Cuma akşamı saat 22:30 ‘da Gazeteci Hadi Özışık ve Süleyman Özışık ile Hadi Özışık’ın yotube kanalına konuk oluyor. Süleyman Soylu konuk olduğu programda twitter’da gelen soruları da cevaplayacak.

Son günlerde güncel olan konuların ele alınacağı programda Süleyman Soylu’ya sizde soru sormak için twitter’da açılan tag’ın altına “ #SoyluyaBirSorumVar ”  etiketine sorularınızı bırakabilirsiniz. Çoğunlukla şimdiden bir çok soru birikti bile bunlardan bir kaçı ise şunlar.

2019 Jandarma Uzman Çavuş Eğitim alımları “JANDARMA UZMAN ÇAVUŞ ATAMASI”   ile ilgili soru ve  Bekçiler ile ilgili sorular sorulmaya başlandı.

Bakalım Hadi Özışık ,Süleyman Soylu ile yapacağı bu canlı yayında  youtube ‘de trend olacak mı? Süleyman Soylu  Jandarma Uzman Çavuş ve Bekçilerin sorularına net bir cevap verebilecek mi?

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x