3 Ekim 2018 Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Arabayı Kazanan - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

3 Ekim 2018 Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Arabayı Kazanan - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

3 Ekim 2018 Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Arabayı Kazanan

Bu haber 03 Ekim 2018 - 17:54 'de eklendi ve 236 kez görüntülendi.

3 Ekim 2018 Arabayı Hangi çift kazandı ? Yaparsın Aşkım dört çift ile araba için yarıştı Esra ve Hakan Leyla ile Çağdaş Ceren ile Eren ve Serpil ile Halil Arabayı Kazanan kim oldu ?

Yaparsın Aşkım 3 Ekim 2018 Çarşamba Yarışmacılar araba için ter dökecek. Hangi çift arabayı kazanacak ilk oyun olan pinpon topunu un dolu bardaktan çıkaran Hakan ve Esra çifti arabanın arka sağ tekerini yani ilk oyunu kazandı. Yaparsın Aşkım 3 Ekim 2018 yarışmacılar nasıl tanıştı konuşmalarından sonra yarışma devam etti. [toc]

Yaparsın Aşkım 3 Ekim 2018 Ceren ve Eren Çifti Arabayı Kazanan Çift olabilecek mi? Ceren’e Eren ile deplasmana gidebilirmiyiz diyen İlker Ayrık Ceren’den Hayır cevabını aldı. Peki Ceren ve Eren nasıl tanıştı. Ceren’in Zeus adlı bir köpeği varmış ve Eren ise köpeği sevmek için Ceren’e yaklaşmış bu şekilde tanışmışlar.Eren’in muhabbeti hoşuna gittiği için  bir yıl arkadaş kalmışlar ve sonra Eren’in bir hareketinden etkilenmiş ve Ceren Erene sevgili olmayı teklif etmiş. İlker Ayrık’ın romantik bir evlenme teklifi aldın mı sorusuna ise Ceren yine şaşırtmadı Evlilik teklifini de kendisinin yaptığını söyledi.

Yaparsın Aşkım 3 Ekim 2018 Serpil ve Halil Arabayı Kazanan çift olabilecek mi?

Yaparsın Aşkım Serpil ve Halil 6 yıllık evliler. Aynı yerde çalışan Halil ve Serpil iş yerinden tanışmışlar.Bir gün Serpil’i evine bırakmak için arabasına alan Halil kaza yapmış arabasına çok önem veren Halil’e acıyan Serpil daha sonra telefon ile arayıp sabahlara kadar konuşmuşlar.Karnı acıktığı zaman çok pis olan Halil için Serpil keşke evlenmeseydim dediği olmuş.

3 Ekim 2018 Yaparsın Aşkım Leyla ve Çağdaş Çifti arabayı kazanan çift olacak mı

Leyla ve Çağdaş nasıl tanıştı Sevgili olduktan sonra 14 Şubat yemeğine giden çift kuyumcuya gidip yüzük beğendiklerini söyledi. Leyla ve Çağdaş finale kalabilecek mi Arabayı kazanan çift olacaklar mı bakalım. 5 Yıllık evli olan çift kendilerini Leyla ve Çağdaş bir mecnun olarak tanımlıyor.

Yaparsın Aşkım 3 Ekim Çarşamba 2018 Esra ve Hakan Arabayı kazanan Çift olabilecek mi?

Yaparsın aşkımın ilk oyununu kazanan Esra ve Hakan Çifti Nasıl tanıştılar Finale kalabilecekler mi Arabayı kazanan Çift olabilecek mi?

 

3 Ekim 2018 Yaparsın Aşkım Arabayı Kazanan Çift Kim Oldu  Arabayı Ceren ve Eren Çifti Kazandı

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x