3 Yıldır Kayıp Olan Hasan Kiraz Müge Anlıda Ailesi tarafından Aranıyor. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

3 Yıldır Kayıp Olan Hasan Kiraz Müge Anlıda Ailesi tarafından Aranıyor. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

3 Yıldır Kayıp Olan Hasan Kiraz Müge Anlıda Ailesi tarafından Aranıyor.

Bu haber 24 Eylül 2020 - 11:09 'de eklendi ve 151 kez görüntülendi.

24 Eylül Müge Anlı Kayıp Hasan Kiraz’ı arıyor. Muğla Dalaman da kaybolan Hasan Kiraz Nerede

3 Yıldır kayıp olan Hasan Kiraz nerede? Müge Anlı’ya konuk olan Hasan Kiraz’ın ailesi oğullarını arıyor. 21 Mayıs 2017 de Muğla, Dalaman da kaybolan Hasan Kiraz tarlada çalışırken eve döneceğini söylemiş ama o günden beri kayıp.

Hasan Kiraz geçirdiği kazadan sonra yüzünde ve hal hareketlerinde değişiklik olmuş. Hasan Kiraz kazadan sonra durup dururken kadınları ellemeye çalışıyorlarmış. Hasan Kiraz kadınları ellemek istediği için mi ortadan kayboldu yoksa alacağı trafik tazminatından sebep mi kayboldu.

3 yıl önce kaybolan Hasan Kiraz nerede. babası ile tarlada çalışan ve daha sonra eve dönmek için babasının yanında ayrılan Hasan Kiraz o günden beri kayıp. 2014 de geçirdiği Trafik kazasından sonra bedensel ve ruhsal sakatlığı olan Hasan Kiraz’ın aldığı 231 Bin Tl de kayıp. Hasan Kiraz’ın kaybolmasına sebep olarak tanıdıkları ve köylüleri aileyi suçluyor. Hasan’ın abisi Hüseyin Kiraz’ın verdiği ifadeler Müge Anlı Tarafından tutarsız bulundu bakalım bu işin arkasında kim çıkacak yada Hasan Kiraz Bulunacak mı.

Hasan Kiraz’ın kayıp olmasından ziyade kaybolan parası 231 Bin TL ile ilgili Hüseyin Kiraz anlattıkları şüpheli olarak göründü. Hüseyin Kiraz kendisinin 1,5 ay sonra İnternet bankacılığına girdiğini ve kendisini arayan banka görevlisine ben Hasan’ım dediğini söyledi. Hüseyin Kiraz’ın parayı alıp kullandığı belli bakalım kardeşi Hasan Kiraz’ın kaybolmasında parmağı var mı.

Sigorta Danışmanı Süheyla Yılmaz ise Hasan Kaybolduktan sonra paranın hesaba yattığını söyledi. Süheyla Yılmaz‘ın getirdiği Niyazi 20 bin TL istemiş bu yüzden Hüseyin Kiraz kardeşinin banka hesabına girmiş.

4.5 2 votes
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x