30 Temmuz 2019 Yaparsın Aşkım Kim Arabayı Aldı Kazanan - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

30 Temmuz 2019 Yaparsın Aşkım Kim Arabayı Aldı Kazanan - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

30 Temmuz 2019 Yaparsın Aşkım Kim Arabayı Aldı Kazanan

Bu haber 30 Temmuz 2019 - 23:29 'de eklendi ve 624 kez görüntülendi.

30 Temmuz 2019 Arabayı Yaparsın Aşkım’da kim kazandı. Evet yine dört çift ve bir araba kıyasıya yarış ve İlker Ayrık. 30 Temmuz Salı günü Yaparsın Aşkım 150. bölüm Yarışmacıları Gamze & Ahmet , Cansu & Tayfun , Özlem & Çağlar ve Gamze & Hakan  Araba için yarıştılar.

Yaparsın Aşkım da çiftler ilk olarak sepete top atma oyunu oynadılar Gamze ve Ahmet 14 top dediler ve 14 topu sepete koyup liderlik koltuğuna oturdular ama kısa sürdü Özlem ve Çağlar 16 dedi 17 top sokup liderlik koltuğuna oturdular. Cansu ve Tayfun ise 20 topu sepete koyacaklarını söylediler bakalım hedeflerine ulaşabilecekler mi. Tayfun ve Cansun ise 20 top dediler ama sepeti düşürdüğü için 9 adet top yakalayabildi.En büyük iddiayı Gamze ve Hakan çifti söyledi bakalım arabanın yarısını kim alacak. Özlem & Çağlar  bu oyunu kazanıp anahtarı aldılar bakalım finalist olabilecekler mi.

Araba için yarışan dört çiftten 30 Temmuz Salı günü Yaparsın Aşkım 150. bölümde finale kalan iki çiftten Özlem & Çağlar ve Cansu & Tayfun oldu 2 Seti kazanan arabayı alacak. Bakalım Yaparsın Aşkım son bölüm 150. Bölümde arabayı hangi çift kazanacak. Arabayı Kazanan çift Özlem ve Çağlar mı Yoksa Cansu ve Tayfun mu .

Yaparsın Aşkım 150. Bölüm Arabayı Kazanan Cansu & Tayfun Çifti oldu. Yaparsın Aşkım 30 Temmuz Salı 

 

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x