4 Ağustos Yaparsın Aşkım Topuklu Ayakkabı İle Servis - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

4 Ağustos Yaparsın Aşkım Topuklu Ayakkabı İle Servis - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

4 Ağustos Yaparsın Aşkım Topuklu Ayakkabı İle Servis

Bu haber 04 Ağustos 2019 - 22:35 'de eklendi ve 96 kez görüntülendi.

Yaparsın Aşkım bu akşamda bir araba için yarışacak dört çiftti misafir etti. Finale kalacak iki çiftten biri arabayı kazanacak. 4 Ağustos 2019 Pazar günü arabayı hangi çift kazandı bunu yazımızın altında öğrenebilirsiniz. Yaparsın Aşkım bu akşam erkeklere topuklu ayakkabı giydirip güzel mi güzel müşterilere servis ettirdiler. Topuklu ayakkabıdan mı yoksa Masalarda oturan güzellerden mi bilinmez erkekler titreye titreye ama çok hızlı şekilde masalara servislerini yaptılar.

4 Ağustos Yaparsın Aşkım yarışmacılarından Melisa eşi Hüseyin’i müşteri güzellerden kıskanıp eşine ne kadar bağırsa da Hüseyin söyledikleri kadar bardağı servis yaptığı için elini öptürmeyi başardı.Ama tabiiki diğer yarışmacılar da hedeflerine ulaştıkları için bu yarışı kazanamadılar.

Topuklu ayakkabı ile servisi en yüksek sayıyı söyleyip kazanan çift Serkan ve Arzu oldu ve gecenin ilk finalistleri oldular. Bakalım bu gece yani Yaparsın Aşkım son bölümünde arabayı kim kazanacak.Melisa ile Hüseyin mi Arzu ile Serkan mı Ali ile Dilek mi  veya Emre ile Dilek mi Arabayı Kazanan çift kim olacak birazdan,

4 Ağustos Yaparsın Aşkım Arabayı Kazanan çift kim oldu. Yaparsın Aşkım Topuklu Ayakkabı oyununu kazanan çift ilk finalist olan Serkan ve Arzu Çifti oldu. Dilek ve Ali ikinci finalist oldular daha sonra 4 Ağustos Yaparsın Aşkım’da arabayı kazanan çift oldular.

 

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x