5 Ekim Cuma Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Nasıl Başvurabilirim - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

5 Ekim Cuma Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Nasıl Başvurabilirim - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

5 Ekim Cuma Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Nasıl Başvurabilirim

Bu haber 05 Ekim 2018 - 18:43 'de eklendi ve 52 kez görüntülendi.

5 Ekim Araba için yarışan 4 çift ile Yaparsın Aşkım Fox Tv Ekranlarında yine heyecanla izlendi. Peki arabayı 5 Ekim 2018 Cuma günü hangi çift kazandı ? Yarışmacılar İlker Ayrık ile diyalogları izleyicileri güldürdü. Yaparsın Aşkım yarışmalarından biri olan direğe sarılıp döndürme ve altında ateş efekti işte tam İlker Ayrık’lık bir iş oldu çizgili pijamalarını giyip mangal pozu veren İlker Ayrık düşen yarışmacıları izledi.

5 Ekim 2018 Yaparsın Aşkım hangi çift arabayı kazandı ?

Yaparsın Aşkım 74. Bölüm 5 Ekim 2018 Yarışmacı isimleri  .

Yaparsın Aşkım 5 Ekim 2018 Kadın yarışmacılar ; Elif, Berfin ,Tuğba,Sultan

Yaparsın Aşkım 5 Ekim Erkek Yarışmacılar ; Mert,Ertan,Yusuf ve Furkan

Bakalım arabayı kim kazanacak. Sultan Yusuf çiftimi ,Berfin Furkan çiftimi Elif Ertan Çiftimi yoksa Tuğba Mert Çiftimi.

Yaparsın Aşkım İlker Ayrık Pijama ve Mangal

Yaparsın Aşkım 5 Ekim Arabayı Kazanan Çift Sultan ve Yusuf Oldu

Yaparsın Aşkım’a nasıl başvurabilirim şartları nelerdir ?

1. “Yaparsın Aşkım” (“Yarışma”) yarışmacı başvuru sayfasında sorulan sorulara cevap oluşturan kişisel bilgilerinizi, fotoğraf ve videolarınızı göndermek üzeresiniz. Bu metni formunuzu göndermeden önce dikkatlice okuyunuz.

2. Yarışma’ya yapılacak olan başvurular, başvuru formunun doldurulması ve Huzur Radyo TV A.Ş.’ye ( Alliance Yapım Ltd. Şti. ile birlikte kısaca“FOX”) ait www.fox.com.tr alan adlı internet sitesi üzerinden fotoğraf/video yükleme yolu ile gerçekleştirilecektir.

3. 18 yaş altı başvuranların başvurusu ancak velilerinin yazılı onayı ile değerlendirmeye alınır.

4. Başvuru Sahibi, Yarışma’ya katılacak olan küçüğün yasal temsilcisi olduğunu beyan eder.

5. Başvuru sahibi, Yarışma başvuru formunda belirtmiş olduğu bilgilerin doğru ve tam olduğunu ve formda belirttiği bilgilerin eksik ve yanlış olması nedeniyle doğabilecek zararlardan sadece kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiştir.

6. Şiddet, müstehcenlik, cinsel içerik, pornografi, hakaret, iftira içeren ve nefret suçu dâhil olmak üzere 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu ve ilgili tüm mevzuat uyarınca suç teşkil eden içeriğe sahip fotoğraf/video başvuru kapsamında değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bunlara ilişkin mevzuat gereği doğabilecek her türlü cezai ve hukuki sorumluluk fotoğraf/video paylaşana aittir. Yüklenen herhangi bir fotoğraf/video içeriğinden doğan herhangi bir şikâyet veya talebin vuku bulması halinde FOX ihbar edenlerin ve ihbar edilen kişilerin kimliğini ve bunlar hakkında sahip olmuş veya olabileceği diğer her türlü bilgi ve/veya veriyi ifşa etme hakkını saklı tutar.

7. Fotoğraflar jpg, jpeg veya PNG formatında, maksimum 8 MB boyutunda, 3264 x 2448 piksel çözünürlükte olmalıdır. Videolar ise mp4 formatında ve maksimum 100 MB boyutunda yüklenmelidir. Belirtilen bu özellikler haricinde yüklenen çözünürlüğü düşük fotoğraf/videolar dikkate alınmayacaktır.

8. Yarışma’ya sadece gerçek kişiler başvuru yapabilecek olup, yalnızca gerçek kişiler fotoğraf/video yükleyebilirler. Hiçbir tüzel kişi, kurum, kuruluş ya da topluluk adına yükleme ya da Yarışma’ya başvuru yapılamaz.

9. Başvuru sahibi, başvuru formundaki kendisine, velisi veya vasisi olduğu küçüğe ve kişisel bilgileri paylaşılan aile bireylerine ait bilgileri ve fotoğrafları/videoları bu kişilerin bilgi ve rızaları dahilinde ve kendi rızası ile FOX ile paylaşmıştır. Başvuru sahibi fotoğrafı/videoyu www.fox.com.tr alan adlı internet sitesi üzerinden yüklemesi ile bunların mülkiyetinin FOX’a geçtiğini ve FOX’un bu fotoğraf/video üzerinde yer, süre ve muhteva bakımından sınırsız tasarruf hakkının olduğunu kayıtsız şartsız kabul eder. Bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi ve işbu katılım koşullarında belirtilen diğer amaçlarla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden 3. kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

10. FOX ve grup şirketleri paylaşılmış olan fotoğrafları/videoları diledikleri zaman diledikleri programda montajlı ya da montajsız olarak diledikleri şekilde kullanabilecektir. Başvuru sahibi, FOX ve grup şirketlerinin paylaşılmış olan fotoğrafların/videoların mülkiyetinin FOX’a geçmesi nedeniyle ve/veya söz konusu fotoğraf/video kullanımı nedeniyle FOX ve grup şirketlerinden hiçbir talepte bulunmayacağını gayri kabili rücu kabul etmiştir.

11. Başvuru sahibi, yüklemiş olduğu fotoğrafların/videoların 3. kişilerin kişilik haklarını, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında manevi ve mali haklarını ve uygulanabilir mevzuattaki diğer haklarını ihlal etmediğini kabul etmiştir. Başvuru formunda kullanılan fotoğrafların/videoların 3. kişilerin herhangi bir hakkını ihlal etmesi ve FOX ve/veya grup şirketlerinin söz konusu ihlal dolayısıyla herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalması halinde, başvuru sahibi FOX’un ilk yazılı talebini takiben derhal nakden ve defaten FOX’a ilgili ödemeyi yapacaktır.

12. FOX ve/veya grup şirketleri ve/veya başvurunun ilişkin olduğu Yarışma’nın yapımcısı olan Pervasız Yapım Tanıtım Reklam Tic. Ltd. Şti. (kısaca “PERVASIZ”) başvuru sahibinin başvuru formunda ilettiği kişisel verileri ile fotoğraf/videoyu 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında yerel ve uluslararası yükümlülüklerini yerine getirmek amacıyla ve/veya Yarışma ile ilgili olarak toplayabilir, işleyebilir ve depolanması amacıyla yurtdışına aktarabilir.

13. Başvuru sahibi, kişisel verilerinin işlenip işlenmediğini öğrenme, buna ilişkin bilgi talep etme, eksik veya yanlış işlenmesi durumunda düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinin yurtiçinde veya dışında aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, işlenmesi gereken sebebin ortadan kalkması halinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, bunların kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

14. Başvuru sahibi Katılım Koşulları’nı kabul ederek, kişisel verilerine ilişkin hakları konusunda bilgilendirildiğini açıkça kabul etmekte ve kendisinin, küçüğün ve aile bireylerinin kişisel verilerinin FOX ve/veya grup şirketleri ve/veya PERVASIZ tarafından işlenmesine açık rıza göstermektedir.

15. Başvuru sahibi, Yarışma ile ilgili olarak, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; FOX’un ve/veya PERVASIZ’ın kendisi ile elektronik posta, telefon, SMS gibi araçlarla iletişime geçilmesine, bu bilgilerin saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak; FOX’un grup şirketleri ve PERVASIZ ile paylaşılmasına onay vermektedir. Başvuru Sahibi, Başvuru Formu ile birlikte bize göndereceğiniz bilgiler, fotoğraf ve videoların Yaparsın Aşkım programında ve FOX, Fox Networks Group Yapım Ltd. Şti., FOX’un diğer grup şirketleri ve PERVASIZ’ın yapımını gerçekleştirdiği diğer TV yapımlarında herhangi bir yer, süre ve muhteva sınırı olmaksızın kullanılmasını kabul ettiğine onay vermektedir.

16. www.fox.com.tr alan adlı internet sitesi ve içeriğinin tüm hakları münhasıran FOX grup şirketlerine aittir. Başvuru Sahibinin, www.fox.com.tr web sitesini kullanımı web sitesinde yer alan kullanım koşulları, gizlilik politikası ve çerez politikasına tabidir.

17. Yarışma’ya katılacak kişilerin seçimi PERVASIZ, FOX ve grup şirketlerinin münhasır takdirindedir.

18. FOX dilediği zaman, münhasır takdirinde olmak üzere, yarışmaya başvuruları durdurma/sonlandırma, reddetme ve/veya yarışmayı iptal etme hakkını saklı tutar.

19. Yarışma’ya başvuru yapanlar “Kabul Ediyorum” seçeneğini işaretledikleri anda, işbu Katılım Koşulları’nda yazan kuralları ve şartları, serbest iradeleri ve istekleri ile kayıtsız şartsız açıkça kabul etmiş olurlar.

Yaparsın Aşkım 5 Ekim 2018 Arabayı Kim Kazandı . Yaparsın Aşkım’a Nasıl Başvurabilirim.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x