‘ADANIŞ’ AKSİYON SAHNELERİYLE TÜRK SİNEMA TARİHİNE GEÇECEK - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

‘ADANIŞ’ AKSİYON SAHNELERİYLE TÜRK SİNEMA TARİHİNE GEÇECEK - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

‘ADANIŞ’ AKSİYON SAHNELERİYLE TÜRK SİNEMA TARİHİNE GEÇECEK

Bu haber 25 Kasım 2019 - 14:43 'de eklendi ve 56 kez görüntülendi.

‘ADANIŞ: KUTSAL KAVGA’
Türk sinemasının gelmiş geçmiş en başarılı aksiyon sahnelerini bünyesinde barındıran ‘Adanış: Kutsal Kavga, beşyüz yıllık bir mücadelenin hikayesini anlatıyor.

500 YILLIK SIR BEYAZ PERDEDE AÇIĞA ÇIKACAK! 
‘ADANIŞ: KUTSAL KAVGA’

Türk sinemasının gelmiş geçmiş en başarılı aksiyon sahnelerini bünyesinde barındıran “Adanış” : Kutsal Kavga, beşyüz yıllık bir mücadelenin hikayesini anlatıyor. FFP Media’nın sahibi Şenel İlhan’ın yapımcılığını üstlendiği film, İstanbul’un fethinden sonra yarısı soylu Julius Ailesi’nde, yarısı ise gizemli ‘Adanmış’larda kalan efsanevi haritanın etrafında şekillenen soluk kesici bir aksiyon filmi!

İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Nevzat Yılmaz, Aslıhan Karalar, Turgay Tanülkü, Cenk Kangöz, Can Nergis, Ercüment Fidan ve Dilek Serbest gibi yıldız isimleri kadrosunda buluşturan ‘Adanış: Kutsal Kavga’, filminde binin üzerinde figüran görev yaptı. İstanbul sokaklarının tozunu atan aksiyon sahneleriyle sinemaseverleri mest edecek projede İsmail Filiz ve Baki İlhan’ın dövüş sahnelerindeki ustalık performansı ise Türk sinemasında yeni ufuklar açmaya aday.


Yapım: FFP MEDIA
Yapımcı: Şenel İlhan
Yönetmen: Emir Khalilzadeh
Senaryo: Baki İlhan
Görüntü Yönetmeni: Ersin Gök
Oyuncular: İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Nevzat Yılmaz, Aslıhan Karalar, Turgay Tanülkü, Cenk Kangöz, Can Nergis, Ercüment Fidan, Dilek Serbest, Edip Saner, Hakan Eksen, Anıl Yıldız, Ali Emrah Doğan, Aras Özdoyran, Mara Çimen, Esra Akbaş, Suat Köroğlu
Tür: Aksiyon / Dram

https://www.instagram.com/kutsalkavgafilm
https://twitter.com/kutsalkavgafilm
https://www.facebook.com/adaniskutsalkavgafilm/

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x