Afili Aşk 4. Bölüm İt Sıpası Kerem ve Ayşe'nin Oyunu Ortaya Çıkıyor mu - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Afili Aşk 4. Bölüm İt Sıpası Kerem ve Ayşe'nin Oyunu Ortaya Çıkıyor mu - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Afili Aşk 4. Bölüm İt Sıpası Kerem ve Ayşe’nin Oyunu Ortaya Çıkıyor mu

Bu haber 01 Temmuz 2019 - 5:47 'de eklendi ve 79 kez görüntülendi.

Afili Aşk 4. Bölüm’de yeni evlenen Ayşe ve Kerem oyun oynadıklarını açıklayacaklar mı? Zar zor düğün yapıp Ailevi sorunlarından kurtulmaya çalışan çift daha büyük sorunlar ile mi karşılaşacak.

Ayşe ve Kerem aynı yatakta yatmamak için numaralar yapar Kerem’in arkadaşı Volkan Keremi almak için Ayşe’nin evine gelir kaçarlarken doğum yapacak bir kadını alırlar ve hastahaneye yetiştirmeye çalışırlar ama o sırada Kerem’i soran Ayşe’nin Abileri Kerem ,Ayşeyi aldattı diye peşine düşerler.

ÖZET :Afili Aşk 4. Bölüm Fragmanı – 2 yayında! İhanet haberleri ortalığı karıştırıyor! Kerem ve Ayşe oynadıkları evlilik oyununu itiraf etmek zorunda kalıyor!

Afili Aşk 3 Temmuz Çarşamba yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında Kerem’in ihanet haberleri kısa sürede yayılmaya başlıyor. Haberi duyan Ayşe’nin ağabeyleri küplere biniyor. Söyledikleri yalanla başları derde giren Kerem ve Ayşe bu yalanı devam ettiremiyor. Kerem’in daha ilk günden Ayşe’yi aldattığını duyan Muhsin ise ondan duyacağı itirafla şoka giriyor. 

Kerem ve Ayşe gerçekleri itiraf etmeye karar veriyor! Peki şimdi ne olacak? Bu evlilik oyunu nasıl son bulacak? Ayşe ve Kerem cephesi bu duruma nasıl tepkiler verecek?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!

 

Afili Aşk 4. Bölüm Çarşamba günü ekranlara gelecek bakalım Kerem ve Ayşe bu bölümde neler yaşayacak.

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x