ARIZA 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? ARIZA 2. BÖLÜM DE NELER OLACAK - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

ARIZA 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? ARIZA 2. BÖLÜM DE NELER OLACAK - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

ARIZA 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? ARIZA 2. BÖLÜM DE NELER OLACAK

Bu haber 13 Eylül 2020 - 22:48 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.

Arıza 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Ali Rıza Burak’ı neden Öldürmedi . Ali Rıza ile Muzaffer ne yapacak . Ali Rıza istihbaratçı mı olacak. Halide’nin kolyesinin sırrı ortaya çıkacak mı?

Arıza dizisi 13 Eylül Pazar akşamı 1. bölümü ile Show Tv ekranlarında yayınlandı. Arıza dizisi 2. Bölüm 20 Eylül Pazar günü yine Show Tv ekranlarında olacak. şimdiden bir çok kişi Arıza 2. Bölüm fragmanını merakla bekliyor.

Arıza 2. Bölüm Fragmanı.

Ali Rıza Burak’ı öldürmek için eline fırsat geçer ama telefonu çalar telefonun diğer tarafından annesi olduğunu düşünüyoruz. Ama Ali Rıza bu işi bırakmaz Muzaffer Cura amcasının yanına gider istihbaratçı olan Muzaffer ise intikam almak istiyorsan büyük oynaman gerekiyor diye Ali Rıza’ya yol gösterir. Arıza ‘da Ali Rıza olacak Polat Alemdar bakalım Arıza dizisi bu şekilde nereye kadar gidecek.

Arıza Halide’nin Kolyesi Sırrı Ortaya Çıkacak mı?

Halide daha önceden bir kutlamadan dönerken araçlarının yolları kesilir ve Annesi ile iki abisi öldürülür. Kendisi bu katliamdan sağ çıkar ve saldırganlardan biri Halide’nin kolyesini çekip alır. Düğündeki kargaşada düşen Kolyeyi Halide görür bakalım Halide’nin Kolyesinin Sırrı ortaya çıkacak mı? Halide’nin Annesi ve kardeşlerini öldüren kim?

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x