Artık Susma Emrah Ankara'ya Çocuğunu Görmeye Gitti Başak İle Emrah - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Artık Susma Emrah Ankara'ya Çocuğunu Görmeye Gitti Başak İle Emrah - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Artık Susma Emrah Ankara’ya Çocuğunu Görmeye Gitti Başak İle Emrah

Bu haber 18 Eylül 2017 - 15:50 'de eklendi ve 66 kez görüntülendi.

Evleneceksen Gel Seda Sayan ve Uğur Arslan‘da nişanlanan ve evlenen Emrah ve Başak “Artık Susma” Programı ile yine gündeme geldiler.  Anlaşamayıp ayrı yaşayan çift henüz boşanmadılar ama Başak çocuğu alıp evden ayrılmış çocuğu Emrah‘a göstermiyor ve sürekli kavga eden çift bu sefer evliliklerindeki sorunları ile ilgili Seda Sayan ve Uğur Arslan ile birlikte Artık Susma programında.

Emrah,Ankara’ya gidip çocuğu görmek istedi ve Başak ile karşılaştı neler oldu Hepsi yayından sonra burada izleyebilirsiniz.  Çocuğun aşısını yaptırmayan Başak için site eden Emrah neler yaptı. 18 Eylül 2017 Pazartesi “Artık Susma”  Başak ve Emrah neler yaptı.

Tunuslu gelin Artık Susma Programında Kocasının ailesi ile ilgili yaşadığı olayları anlattı. Elektrik Tesisatçısı Eve girip Evdeki kadını taciz etti Artık Susma Pazartesi Neler oldu.

18 Eylül Pazartesi Günü Artık Susma programına çıkan Emrah ve Başak Çocuk için kavga ettiler. Emrah ,Başak’ın babasının izin vermesi sebebi ile çocuğu alıp Başak’a göstermemiş. Stüdyoda Çocuğun Yerini Söylemeyen Emrah Babasına dahi Çocuğun yerini söylemedi. Emrah ve Başak’ın Çocuğu Nerede…

[wpdevart_youtube]iTqIjgadQeg[/wpdevart_youtube]

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x