Aslı Enver 4 Yıllık Sevgilisi Murat Boz'dan Sonra Yeni Sevgili Yaptı - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Aslı Enver 4 Yıllık Sevgilisi Murat Boz'dan Sonra Yeni Sevgili Yaptı - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Aslı Enver 4 Yıllık Sevgilisi Murat Boz’dan Sonra Yeni Sevgili Yaptı

Bu haber 19 Nisan 2020 - 14:48 'de eklendi ve 87 kez görüntülendi.

Aslı Enver ve Yeni Sevgili İddiası Doğru mu? Aslı Enver ile Murat Boz Kaç Yıl sevgili kaldı ? Aslı Enverin Yeni Sevgilisi ile görüntüleri medyaya düştü mü ?

Ekranların güzel yüzü Aslı Enver M.B. ‘dan ayrıldıktan sonra yeni aşka yelken açtı. Eski Basketbolcu olan Kerem TUNÇERİ ile aşk yaşadığını iddia eden 2. sayfa bu aşkın 1 ay önce başladığını söyledi. Aslı Enver’in yeni sevgilisi ile ne zaman görüntü vereceği ve bu iddia doğru mu değil mi gibi sorulara ne zaman cevap vereceği şimdiden sabırsızlıkla bekleniyor.

Aslı Enver Sevgilisi

Aslı Enver ve Kerem Tunçeri

Bakalım Aslı Enver ve Kerem Tunçeri aşkı doğru mu? Şimdiki iddialara göre Aslı Enver ve Kerem Tunçeri bir partide tanışmışlar ama araya korona girince uzaktan aşk yaşamaya başlamışlar.

[ads_custom_box title=”Aslı Enver ve Kerem Tunçeri Aşkı Başlamadan Bitti” color_border=”#3307f7″]✔Babil dizisiyle seyirci karşısına çıkan Aslı Enver’in ünlü basketbolcu Kerem Tunçeri’yle aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. ✔tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Enver ile Tunçeri’nin ortak dostları vasıtasıyla tanıştığı ve birbirini tanıma aşamasında olduğu gündeme geldi. ✔Henüz tanışma aşamasında olan ikilinin aşkı başlamadan bitti. Aslı Enver’in Kerem Tunçeri ile yakınlaştığı haberi sosyal medyada büyük ses getirince peş peşe mesaj ifşaları başlamıştı. ✔Bugün yakın çevrelerinden alınan bilgiye göre Enver ve Tunçeri’nin ilişki başlamadan görüşmeyi noktaladıkları öğrenildi.🗞(tv100-Birsen Altuntaş) .[/ads_custom_box]

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x