Berk Oktay Hack Berk Oktay İfşa Sansürsüz Resimleri Yine Olay Oldu 3. Kadın - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

31 Temmuz 2021 - 07:46

Berk Oktay Hack Berk Oktay İfşa Sansürsüz Resimleri Yine Olay Oldu 3. Kadın

Ünlü oyuncu Berk Yılmaz’ın eşi Merve Şarapçıoğlu’nun Instagram hesabı yeniden hacklendi. Hesabı hackleyenler Oktay ve eşinin uygunsuz görüntülerini paylaştı. Savaşçı dizisinin başrol oyuncularından Berk Oktay’ın eşi Merve Şarapçıoğlu’nun kısa bir süre önce Instagram hesabı birkaç kez hecklenmişti. Şarapçıoğlu’nun hesabını hackleyenler Merve Şarapçıoğlu ve eşi Berk Oktay’ın uygunsuz görüntülerini paylaşmışlardı. Şarapçıoğlu’nun hesabı kısa süre sonra yeniden hacklendi.

Son Güncelleme :

30 Nisan 2018 - 17:15

1

Ünlü oyuncu Berk Yılmaz'ın eşi Merve Şarapçıoğlu'nun Instagram hesabı yeniden hacklendi. Hesabı hackleyenler Oktay ve eşinin uygunsuz görüntülerini paylaştı. Savaşçı dizisinin başrol oyuncularından Berk Oktay'ın eşi Merve Şarapçıoğlu'nun kısa bir süre önce Instagram hesabı birkaç kez hecklenmişti. Şarapçıoğlu'nun hesabını hackleyenler Merve Şarapçıoğlu ve eşi Berk Oktay'ın uygunsuz görüntülerini paylaşmışlardı. Şarapçıoğlu'nun hesabı kısa süre sonra yeniden hacklendi.

2

Savaşçı Dizisinin Kağan Bozok Yüzbaşısı Berk Oktay yine ifşa edildi. İfşa Derken Özel alanı ihlal edildi diyelim.

3 blank

Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu kendi telefonlarında bulunan özel resimleri sosyal medyada paylaşılınca bir çok haber sitesinde böyle manşetlere konu oldu.

4 blank

Berk Oktay ve Eşi Merve Çıplak ve Sansürsüz Resimlerinde başka bir kadın daha olması olay oldu.

5 blank

Sürekli Hack olayları ve uygunsuz resimleri ile gündeme gelen Berk Oktay ve Merve Sarapçıoğlu çiftinin yanındaki Kadın Kim 3. Kişi Olay oldu.

blank