Bir Deli Rüzgar 4. Bölüm Gökçe Hangi Oyunların Kurbanı OlacakDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Bir Deli Rüzgar 4. Bölüm Gökçe Hangi Oyunların Kurbanı Olacak
SON DAKİKA

Bir Deli Rüzgar 4. Bölüm Gökçe Hangi Oyunların Kurbanı Olacak

Bu haber 03 Ekim 2018 - 7:42 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.

Müzik programı gibi dizi Bir Deli Rüzgar 4. bölümü ile ekranlara gelecek 3 Ekim 2018 günü ekranlara gelecek olan Bir Deli Rüzgar dizisi Gökçe’nin Melike ile Uğur’un olayını yani Oğlu olduğunu öğrendikten sonra olaylara farklı mı bakacak yoksa Uğur’un Annesinin intikamını Gökçe’den almasına izin mi verecek.
Bir Deli Rüzgar dizisi konusu; Sesi ve güzelliği ile herkesi büyülemeyi başaran Gökçe’nin tek hayali bir gün ünlü olup hiç görmediği babasına ulaşabilmektir. Bir gün sokakta gitar eşliğinde şarkı söylerken ünlü gece kulübünün sahibi Uğur’un dikkatini çeker. Gökçe’nin sesinden ve güzelliğinden etkilenen Uğur, gece kulübün de çalışması için iş teklifinde bulunur. Ünlü olabilmek için iyi bir fırsat olacağını düşünen Gökçe, Uğur’un teklifini kabul eder.

Gece kulübünde çalışmaya başlayan Gökçe’nin yolu eski assolist Melike Candan ile kesişir. Eski ihtişamlı günlerin ardından barda temizlik görevlisi olarak çalışan Melike, Gökçe’nin de kendisi gibi ünlü olma hayaliyle oraya geldiğini ve girdiği yolun ne kadar tehlikeli olduğunu anlatmaya çalışır. Ancak şöhret hayalleriyle yanıp tutuşan Gökçe, Melike’nin uyarlarına rağmen kaderini yaşayacaktır.

Bir Deli Rüzgar Oyuncu Kadrosu

Berk Cankat dizide Uğur karakterine hayat veriyor. Dizinin gizemli ve karizmatik karakterinin niyeti uzun süre anlaşılamayacak. Gökçe’nin sesinden ve güzelliğinden etkilenen Uğur, kısa süre sonra ona olan aşkını itiraf edecek.

1994 doğumlu genç oyuncu Pınar Deniz dizide Gökçe karakterine hayat veriyor. Babasına ulaşmak için ünlü olması gerektiğine inanan Gökçe’nin yolu sokakta şarkı söylerken Uğur’la keşisecek ve sonsuza kadar değişecektir.

Usta oyuncu Hatice Aslan, Bir Deli Rüzgar dizisinde Melike Candan karakterine hayat veriyor. Şimdilerde Uğur’un gece kulübünde temizlik görevlisi olarak çalışan Melike, 1980’lerde assolist olarak bir çok meyhanede sahne almış şimdilerde ise yaşlanmış ve kimse iş vermemektedir.

Genç oyunu Almila Ada‘yı Hatice Aslan’ın hayat verdiği Melike Candan karakterinin gençliği olarak izleyeceğiz. Melike Candan’ın 18’li yaşlarında neler yaşadığını Almila Ada’nın canlandıracağı Melike karakteriyle izleyeceğiz.

Kanbolat Görkem Arslan dizide Reşat karakterine hayat veriyor. En son Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol alan başarılı oyuncu dizide Hicran Gazinosunun ikinci patronudur. Efendi karakteriyle herkesi kendine hayran bırakan Reşat, bu zamana kadar karısını hiç aldatmamış, çocuklarına da babalık yapmayı başarmıştır. Ta ki Melike’yi görene kadar. Melike’ye büyük bir aşk besleyen Reşat’ın gözü başka hiç birşey görmemektedir.

Başarılı oyuncu Mustafa Uğurlu, diziden Profesör Cenap karakterine hayat vermektedir. İstanbul beyefendisi olarak tabir edilen efendi ve kibar kişiliğiyle ön plana çıkan Cenap, Melike’nin gençlik yıllarından bu zamana büyük bir hayranlık beslemektedir. Yıllar geçse de Cenap, Melike’ye olan hislerini kaybetmemiş aksine aşka dönüşmüştür.

 

Bir Deli Rüzgar 4. Bölüm FragmanıÖzeti :

Bir Deli Rüzgar 4. Bölüm Fragmanı , Bir genç Kızın evi terk ederek şarkıcı olmaya çalışmasını konu alıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x