Bodrum'da milyon dolarlık yatlar görücüye çıktıDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

28 Aralık 2021 - 16:57

Bodrum’da milyon dolarlık yatlar görücüye çıktı

Son Güncelleme :

14 Haziran 2017 - 23:52

1

Muğla'nın Bodrum ilçesindeki Palmarina'da "Yacht Eurasia Show Fuarı" açıldı.  

2

Fuar kapsamında satışa sunulan ikinci el ve sıfır yatlar, gazetecilere tanıtıldı. 200 milyon liralık satış hedeflenen fuarda, 150'den fazla yat yeni sahiplerini bekliyor.

3 blank

Via Fuarcılık Fuarlar Direktörü Dilek Karaduman, gazetecilere yaptığı açıklamada, fuarda 3 ila 45 metre arasında değişen 150'den fazla yat olduğunu, bu yatların 60 bin ila 36 milyon lira arasında fiyatlarda satışa sunulduğunu söyledi.  

4 blank

Fuarda sıfır teknelerin yanında ikinci el teknelerin de bulunduğunu ifade eden Karaduman, "İkinci el teknelerde hem fiyat avantajları var hem de yeni teknolojiyle daha iyi fiyatlar bulunabiliyor. Sıfır teknelerde de sezon öncesi teknenizi buradan alabiliyorsunuz." dedi.  

5 blank

Fuarda ekipman ve aksesuar firmalarının olduğunu anlatan Karaduman, şöyle konuştu:  "Teknelerin aydınlatması, tekstili aklınıza gelen her şeyi bulabiliyorsunuz. Fuar kapsamında çeşitli etkinlikler de olacak. Fuarda hem motorlu hem de yelken tipi yatlarımız var. Bu teknelerin avantajı hem seyir olarak hem hız hem de konfor olarak önemli. Teknelerde her kamarada kendine özel duş, giyinme odası gibi ev konforu bulabiliyorsunuz."

6 blank

"Bu boyutta bir fuar ilk kez yapılıyor" Palmarina Genel Müdürü Akbulut Kahraman ise bölgede bu boyutta bir fuarın ilk kez yapıldığına işaret etti.

7 blank

Bu fuarla deniz sezonunu da açtıklarını anlatan Kahraman, "Amacımız teknesi olmayan ve denizi sevenlere bu atmosferi yaşatabilmek. Denizden gelen tekne sahiplerine de Bodrum'un güzelliklerinden fırsat sunmak istiyoruz." diye konuştu.  

8 blank

Kahraman, 620 kapasiteli marinada doluluk oranının yüzde 90 seviyesinde olduğunu, bu rakamın yaz sezonunda yüzde 100'ün üzerine çıkabildiğini sözlerine ekledi.  

9 blank

18 Haziran'a kadar açık kalacak fuara, Katar, Suudi Arabistan, Kuveyt, Dubai, İngiltere, Rusya, Azerbaycan gibi ülkelerden 5 bine yakın ziyaretçi bekleniyor.  

10 blank

11 blank

12 blank

13 blank

14 blank

15 blank

16 blank

17 blank

18 blank

Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi ve medya siteniz.Bodrum'da milyon dolarlık yatlar görücüye çıktı

blank