SON DAKİKA

Dizi Medya Tv Gazetesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar saat 05:03 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde güne uyanıyoruz. Saat 06:49 itibariyle oluşacak ilkdördün, bir hafta önceki meseleleri gözden geçirmek, isteklerinizi elde etmek için mücadele vermek yönünde önem taşır. Bunları yapabilmek pek kolay olmadığı için her şey gözünüzde büyür. Oysaki kendi gücünüzün farkında olsanız, sorumlu bir dürüstlük, görev ve çaba yoluyla en derin sevginizi ve sadakat duygularınızı ifade edebilseniz, hem size ait olanları elinizde tutabilir hem de önünüze çıkan engelleri aşabilirsiniz. Burada önemli olan çabalamak, inanmak ve istekli olmaktır. Böyle düşününler kazançlı çıkarlar.

Saat 10:47 Ay-Venüs görünümü, ailemiz ve yakınlarımızla bir araya gelişimiz, onlarla ilgilenmemiz anlamında bir tesir yaratır.

Saat 19:19 Ay-Satürn görünümü, olgun davranmanın, sorunları mantıklı şekilde çözümlemenin işaretçisidir. Doğru ve yerinde kararlar verilir.

Saat 21:48 Güneş-Chiron görünümü, maddi kazancı önemsemeye, cesaretle girişimde bulunmaya işarettir. Çekilen sıkıntılar, para sorunları, haksızlıklar sizi her ne kadar üzse de, bilirsiniz ki, yaptığınız iyilikler mutlaka size geri dönecektir. Bu görünüm ayrıca, maddi-manevi olguları tekrar gözden geçirerek hangisinin bizim için daha önemli olduğunu tespit etmemizi sağlar.

Mutlu edici bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA