SON DAKİKA

Dizi Haberleri Dizi Medya Tv Gazetesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Kovalar saat 02:01 Mars-Uranüs görünümü, kararların bir hayli hızlı alınmasına neden olabilir. Özellikle ailenizi, evinizi, yerleşim yerinizi ilgilendiren konularda bunu görebiliriz. Baskıya gelemeyiz. Bizi rahatsız eden konular varsa, bunları mutlaka halledip huzur bulmak isteriz. Ancak zaman faktörünü göz ardı etmeyelim. Belki bugünlerde veya Ağustos, Eylül gibi sizi rahatsız eden meseleleri halletmiş olacaksınız. Onun için aceleye getirmeyiniz. Evin içinde tamirat, bakım, onarımla uğraşabilirsiniz. Bir yere taşınmayı düşünüyorsanız, fiyatları araştırınız. Kiraya verecekseniz, satacaksanız, mutlaka iyi analiz ediniz. Hemen oldu bittiye getirmeyiniz. Gecikmeler veya terslikler yaşanabilir. Bunları düzeltmek zaman alabilir. Sinirlenmeyiniz. İşlerinizi iyi takip ediniz.

Saat 04:03 Ay-Pluto kavuşum etkisi, sınırlarınızı korumaktan yana olduğunuzu gösteriyor. Sezgilerinizi güçlendiriyor. Ancak ilişkilerde tarafsız bir şekilde hareket etmekte fayda vardır.

Saat 06:25 Ay-Jüpiter görünümü, iş ve özel hayatınızla ilgili sıkıntıların biteceğine dair bir umuttur. Ayrıca, bir proje hazırlığının göstergesidir.

Saat 17:19 Ay-Merkür görünümü, hiçbir şeyin hafife alınmaması ve dikkatlice gözden geçilmesi gerektiğini vurguluyor. Bir şeyler duygularımızı ve aklımızı kurcalıyor. İster istemez ciddileşebilir ve mesafeli davranabiliriz.

Saat 20:09-20 Eylül saat 02:52 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Baskılar karşısında çaresiz biriymişsiniz gibi düşünmemeli, bazı durumları zamanın akışına bırakmayı tercih etmelisiniz.

Not: Not: 25 Eylül Koç burcunda Dolunay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/25-eylul-koc-burcunda-dolunay-domino-etkisi-1223689-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ

sirss