SON DAKİKA

Dizi Haberleri Dizi Medya Tv Gazetesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar saat:04:54-23 Ekim saat:14:22 tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. İş ilişkilerimiz önemli. Ancak bu taviz vermemiz anlamına gelmiyor. Ekip çalışmalarında gerekeni yapacağız. Burada önemli olan çıkarlarımızı korumak ancak gerektiğinde politik davranmayı da bilmektir. İşimizdeki başarının sırrı, insanlarla diyalogumuzu güçlü tutmakla mümkündür. Bu dönemde eşimizin veya sevgilimizin toplum içindeki yerini, mesleğini, ailesini önemseriz. İş ortamında huzur, denge, uyum bizim için kıymetlidir. Güzel sanatlar, sosyal hizmetler, siyaset, dekorasyon, tasarımcılık, güzellik ve bakım ilgimizi çeken veya bizzat yetenekli olduğumuz meslekler arasında sayılabilir.

Saat 19:46 Merkür-Satürn görünümü, sorumlulukların bizi yorduğunu gösteriyor. Nazik ve uyumlu davransak da, üstümüzdeki baskı yıldırır. Sanki herkes bizden bir şey bekliyor, anlayışlı olmamızı istiyor gibidir. Susmak zorunda kalışımız veya bu kadar sabırlı olmak canımızı sıkar.

Saat 20:19 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda kanuni haklarınızı gözden geçirmenizi, daha iyi şartlarda iş olanaklarıyla karşılaşmanızı sağlayıcıdır. İşinizden memnunsanız bir üst basamağa çıkmanız, önemli bir görev üstlenmeniz mümkündür. Finansal anlamda sizi doyurucu projelere adım atabilirsiniz. Haksızlıklarla mücadele gücünüz bugün yüksektir.

Saat 20:22 Ay-Neptün kavuşumu, güzel duyguların bizi sarıp sarmalamasını sağlıyor. Nefes aldığımız dünyanın ve yaşadığımız her günün ne kadar kıymetli olduğunu yüreğimizin içinde hissediyoruz.

Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ