SON DAKİKA

Dizi Haberleri Dizi Medya Tv Gazetesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler saat 02:01 Mars-Uranüs görünümü, hayatın güzelliklerini yaşamak, özgür olmak, canlanmak isteyeceğiz. Kendimize göre yaşamak, baskıdan kurtulmak, kararlarımızı kendimiz vermekten yanayız. Ancak maddi açıdan kendimize yeterli miyiz, başkalarına ihtiyacımız var mı, borcumuz var mı, kredi anlamında dış dünyada itibarımız nasıl? Gücümüz yerinde mi, yoksa birilerinin desteğiyle mi ayakta duruyoruz? Bunları çok bilinçli düşünmek gerekiyor. Çünkü böyle bir durumda aceleyle kararlar vermek, sırf değişiklik olsun diye risk almamak gerekiyor. Aynı şekilde birilerine güvenip yola çıkmamalı, borcu borçla kapatmamalıyız. Yaratıcı düşünmeliyiz. Eğer bir yenilik istiyorsak, bunun çok iyi planlanması şarttır. Zaten önümüzdeki süreç bize, başkalarıyla olan her türlü ilişkinin değişim yoluyla farklılaşacağını gösteriyor.

Saat 04:03 Ay-Pluto kavuşumu, kazancınız, aileniz, evinizi ilgilendiren hususlarda güçlü ve hırslı olmanızı sağlıyor.

Saat 06:25 Ay-Jüpiter görünümü, eviniz ve kişisel ihtiyaçlarınız için ekonomik düşünürsünüz. Sorumluluk duygusuyla hareket edersiniz.

Saat 17:19 Ay-Merkür görünümü, ailevi konularda bizi içten içe zorlayan, elimizi kolumuzu bağlayan meseleleri gözden geçirmemizi sağlıyor. Bir şeyler bizi yoruyor ve bunlara kesin olarak çözüm bulmamız gerekiyor.

Saat 20:09-20 Eylül saat 02:52 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ufak bir olay yüzünden veya gördüğünüz ters bir davranış sizi rahatsız eder. Elden geldiğince sakin olmaya, insanları olduğu gibi kabul etmeye çalışmalıyız. Kimseyi değiştiremeyiz çünkü.

Not: Not: 25 Eylül Koç burcunda Dolunay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/25-eylul-koc-burcunda-dolunay-domino-etkisi-1223689-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ

sirss