Can Kırıkları 4. Bölüm FragmanıDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Can Kırıkları 4. Bölüm Fragmanı
SON DAKİKA

Can Kırıkları 4. Bölüm Fragmanı

Bu haber 23 Ekim 2018 - 23:48 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.

NTC Medya tarafından ATV için hazırlanan Can Kırıkları dizisi başrollerini Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Funda Eryiğit ve Alican Yücesoy paylaşırken dizinin oyuncu kadrosunda ise Özgür Çevik, Ecem Özkaya, Hazar Motan, Kemal Uçar, Ali İpin ve Demir Karahan gibi başarılı isimler yer alıyor.

Dizi, Hande Doğandemir’in hayat verdiği çocuk esirgeme kurumunda büyüyen, hayatta kimsesi olmamış, tüm zorluklara tek başına göğüs geren ve polis olan Leyla Akgül (Doğan) ile Funda Eryiğit’in hayat verdiği Zeynep İnan karakterlerinin başından geçen etkileyici olayları konu almaktadır.

Hande Doğandemir | Leyla Akgün (Doğan)
Leyla, daha doğduğunda hayattan ilk darbesini almış ve çocuk esirme kurumu’na bırakılmıştır. Hayatta kimsesi olmayan Leyla’nın ailesi olarak gösterebileceği tek kişi en iyi dostu Zeynep’tir. Kardeş gibi büyüyen bu ikilinin arası yıllar sonra giren Cihan yüzünden herşey tam tesine döner ve hç bir şey eskisi gibi olmaz. Tek başına büyüyen Zeynep hayatta her şeye göğüs germeyi bilmiş ve polis olmuştur. Zeynep ve Leyla’nın yolları yıllar sonra tekrar kesişecek, ikili bu sefer ne dost, ne düşman, birbirlerinin suç ortağı olacaklardır.

Funda Eryiğit | Zeynep İnan
Aralarına Cihan girene kadar Leyla’nın en iyi dostu olan Zeynep güzelliğiyle dikkat çekmektedir. Cihan’la yaptığı evlilik sonrası hayatı allak bullak olan Zeynep yaşananlardan Leyla’yı sorumlu tutar. Başına gelen onca olayın ardından yaşananları yok saymış ve polis okuluna gitmiş, komiser olmuştur. Cihan’la yaşadığı kötü evliliğin ardından Savcı Kerem ile evlilik yapan Zeynep’in yolu bir gün tekrar Leyla ile kesişecek ve hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Seçkin Özdemir | Aslan Erçetin
Atletik yapısı ve yakışıklılığıyla dikkat çeken Aslan, kuralcı, dediğim dedik, işkolik ve başarılı bir başkomiser. Çevresi onu yardım severliği ve dürüstliğiyle tanımakta. Leyla’nın amiri, Zeynep’in kocası Kerim’in de yakın dostu. Aslan’ın şimdilerde uğraştığı en büyük iş Haşmet Köprülü ve damadı Cihan Karadağ’ı yakalamak.

Alican Yücesoy | Cihan Karadağ
Çocukluğu üvey babasının eziyetiyle, sokaklarda zor şartlarda geçen Cihan, yakışıklılığı ve sert yapısıyla biliniyor. Zeynep’in hayatını alt üst eden Cihan, hayatta kalmak için öldürmekten çekinmez. Zeynep ile evliliği biten Cihan tekrar evlenir ve Kayınpederi Haşmet Köprülü’nin işlerinin başına geçer.

 

Can Kırıkları 4. Bölüm FragmanıÖzeti :

Can Kırıkları 4. Bölüm fragmanı, Yurtta büyüyen iki kız arkadaşın başından geçen zorluklarını anlatan bir dizi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x