Cesur ve güzel 30. Bölüm özeti, Cesur ve Sühan evlendi mi? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Cesur ve güzel 30. Bölüm özeti, Cesur ve Sühan evlendi mi? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Cesur ve güzel 30. Bölüm özeti, Cesur ve Sühan evlendi mi?

Bu haber 09 Haziran 2017 - 0:21 'de eklendi ve 13 kez görüntülendi.

Rıza kaçtı mı? Sühan’ın bebeği düştü mü?
Sühan’ın kendisine ve bebeğine hiçbir şey olmadı. Şirin, Tahsin beyi bu olanlardan sorumlu tuttu ve Cesur’a bunları anlattı. bunları duyan duyan Cesur Tahsin beye gitti ve ona bağırdı çağırdı bütün olan gerçekleri anlattı. Tahsin bey de evden üzgün bir şekilde çıktı. Sühan hastaneden çıktı.

Mihriban belediye başkanı oldu…
Kim olduğu bilinmeyen bir kadının Tahsin Bey’in evine girip Cahide’nin odasına bir ilaç koydu. Rıza bir gemiye binip kaçmak üzere yola çıkmak üzere iken rıza bir telefon aldı fakat herkes onun yola çıktığını kabul etti. Yolda gemi yandığı için Rıza öldü. Mihriban belediyesi çimlerini kazandı ve Tahsin bey onun için bir parti verdi.
Sühan’ın bebeğini Bülent mi yoksa Cahide mi düşürmeya kalktı?
Sühan hastaneden gelen telefonda vücudunda bakteri olduğu ortaya çıktı, Sühan’ın hatırlamasına göre de düğünde sadece su içti. Bunun üzerine Cahide odaya Bülent’in sadece girdiğini söyledi ve cesur Bülent’i dövdü. Bülent’i savcı nezarete aldı ve yapılan soruşturma neticesinde Bülent bütün olanları anlattı. Cesur’un yardımıyla Rıza’nın adamı yakalandı böylece hülya soruşturmaya çekildi.
Cahide tutuklandı mı? Rıza gerçekten öldü mü?
Rıza’nın adamı Turan’ın ifadesine göre Cahide üçüncü kişi olarak kaçırıldığı ortaya çıktı. Odasında da ilaç bulununca tutuklandı.Cesur her şeyi ayarlayarak tekrar bir düğün yapmaya karar verdi, Sühan’ı gezmeye gidiyormuş gibi sessizce oraya götürdü. Nikahlarını daha mihriban kıydı. Fakat Rıza ölmediği için onları uzaktan takip etti. İlacı suya katan ise Cesur’un avukat bayan arkadaşı oldu. Yani Cahide boşuna tutuklandı. Cesur ve Sühan danslarını yaptılar bu sırada Rıza onları izledi. Rıza, Cesur ve Sühan’ı ayırmadan gitmemeye karar verdi.

Bir sonraki bölümde neler olacağı yine burada özette olacak.

Cesur ve Güzel 30. bölüm kıyafetleri burada,

Cesur ve Güzel 31. bölüm fragmanı burada olacak,

Cesur ve Güzel 31. bölüm kıyafetleri burada olacak,

Cesur ve Güzel 31. bölüm özeti burada olacak

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x