CHP'den Enis Berberoğlu kararı için açıklama- TutuklandıDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

CHP'den Enis Berberoğlu kararı için açıklama- Tutuklandı
SON DAKİKA

CHP’den Enis Berberoğlu kararı için açıklama- Tutuklandı

Bu haber 14 Haziran 2017 - 17:11 'de eklendi ve 8 kez görüntülendi.

‘den Enis Berberoğlu kararı için ilk açıklama, CHP Grup Başkanvekili tarafından yapıldı. Altay, CHP’nin bu karara her platformda direneceğini belirtirken, karar için “Bu karar muhalefete gözdağı kararıdır” ifadelerini kullandı. 

Altay’ın açıklamasından satır başları;

“Bu karar muhalefete gözdağı kararıdır. Bu bütün topluma da bir gözdağıdır. CHP’ye yönelik bir devlet zorbalığıdır. En açık faşist diktatörlüklerde yapılabilecek bir uygulama ile karşı karşıyayız. Gerek CHP, gerek diktatör karşıtları bu güzel ülkenin diktatörün çiftliği olmasına izin vermeyeceklerdir.” 

CHP MİLLETVEKİLİ ENİS BERBEROĞLU TUTUKLANDI

CHP MİLLETVEKİLİ ENİS BERBEROĞLU TUTUKLANDI

“TUZUN KOKTUĞU YERDİR”

” uluslararası mahkemelerde savaş suçlusu olarak yargılanacaktır. Erdoğan unutmasın, bu millet ve CHP onun yaptıklarını yanına bırakmayacaktır. Türkiye dünyada 180 ülke arasında basın özgürlüğü noktasında 155’inci sıralara kadar inmişken AK Parti’nin uygulamaları bir korku imparatorluğu oluşturma çalışmaları nafiledir. Önünde daha İstinaf Mahkemeleri süreci varken Enis Berberoğlu bugün bu adliyede, yürütmenin Gladyosu şeklinde karar veren hakim tarafından tutuklanıyorsa bu tuzun koktuğu yerdir.” 

“BÜTÜN ÜYELERİMİZLE DİRENECEĞİMİZİ TAAHHÜT EDİYORUM”

“Bu mahkeme kararını milletimizin vicdanına havale ederken, parti genel merkezimizde, CHP Meclis grubumuzda bütün üyelerle birlikte direneceğimizi, demokrasiyi yaşatmak konusundaki kararlılığımızı da yüce milletimize taahhüt ediyorum. Sözde hakim demek daha doğru, milletvekilimize ayrı bir suçtan hüküm verirken, 3 kişiyle birlikte casusluktan yargılama sürecinin devam edeceğini beyan etti.” 

Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi ve medya siteniz.CHP’den Enis Berberoğlu kararı için açıklama- Tutuklandı

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x