CNN Türk Acun Ilıcalı 3 Ekim'de Buket Aydın'a konuk Oldu - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

CNN Türk Acun Ilıcalı 3 Ekim'de Buket Aydın'a konuk Oldu - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

CNN Türk Acun Ilıcalı 3 Ekim’de Buket Aydın’a konuk Oldu

Bu haber 03 Ekim 2018 - 20:51 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.

Buket Aydın CNN Türk yeni programı “40” ‘ın ilk konuğu Acun Ilıcalı oldu. Acun Ilıcalı yine her soruya içten ve kesin cevap verdi. Buket Aydın ile 40 ‘a konuk olan misafirler her soruya 2 dakikada cevap vermek zorunda cevapları süreden önce bitenlere diğer sorulan sorulara ek süre olarak veriliyor.

Buket Aydın 40 programında Acun Ilıcalı’ya herkesin merak ettiği soruları sordu. Fenerbahçe TV’yi yönetme teklifi alan Acun Ilıcalı’ya Ali Koç ile arasının nasıl olduğunu soran Buket Aydın ,Acun Ilıcalı’nın her zaman aram iyidir dedi .Acun Ilıcalı’ya sorulan diğer sorular ise Cumhurbaşkanı Erdoğan ile arasının iyi olması işlerine faydası oldu mu? TV8 alma kararının arkasında kim var ? TV8 de haberler neden kaldırıldı ? Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’nı kıskanıyor mu? Bir Çok soru ile Acun Ilıcalı’yı terletmeye çalışan Buket Aydın karşısındakinin eski muhabir ve şimdilerde dünya’nın tanıdığı bir televizyoncu olduğunu unuttu.

Acun Ilıcalı CNN Türk 40 Programında Konuk Oldu Buket Aydın ve Acun Ilıcalı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x