Çoban Yıldızı 17.Bölüm Fragmanı 22 Haziran Final BölümüDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Çoban Yıldızı 17.Bölüm Fragmanı 22 Haziran Final Bölümü
SON DAKİKA

Çoban Yıldızı 17.Bölüm Fragmanı 22 Haziran Final Bölümü

Bu haber 20 Haziran 2017 - 22:58 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi.

Çoban Yıldızı 17.Bölüm Fragmanı Çoban Yıldızı 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 22 Haziran 2017 Perşembe akşamı FOX’ta…

Çoban Yıldızı, Niğde’de doğmuş büyümüş, güzeller güzeli Zühre’nin istemediği halde Kapadokya’da yaşayan, bölgenin zengin ve güçlü adamlarından Fikret Karakaya ile evlendirilmek istemesi ile başlar. Zühre, gücü kudreti elinde tutan Fikret Karakaya’nın karısı olmaya mahkum edilir.

Dürüstlüğü, mertliği, değerlerine bağlılığıyla tanınan, yakışıklı taş ustası Seyit, Kapadokya’ya getirilen Zühre’yle bu süreçte karşılaşırlar. Ve bu karşılaşma, dermanı olmayan, tutkulu, büyüleyici bir aşka dönüşür. Ateş ve su kadar birbirlerinden uzak olsalar da, bu aşk onları o kadar yakınlaştırır. Özgürlükleri sevdalarıdır artık.

Seyit ile Zühre, aşkları önündeki engelleri kaldırma mücadelesine girerler. Ancak aşkları, değdikleri her yeri, her şeyi, yakıp yıkar, küle döndürür. Üstelik karşılarında Fikret Karakaya kadar güçlü bir engel daha vardır.

Çoban Yıldızı, Zühre ve Seyit’in Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan, soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesi. Bakalım Çoban Yıldızı Final bölümünde neler olacak. Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi ve medya siteniz.Çoban Yıldızı 17.Bölüm Fragmanı 22 Haziran Final Bölümü

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x