Çukur Nerede Çekiliyor Tam Adres Çukur Açık Adres - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Çukur Nerede Çekiliyor Tam Adres Çukur Açık Adres - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Çukur Nerede Çekiliyor Tam Adres Çukur Açık Adres

Bu haber 04 Ağustos 2019 - 16:56 'de eklendi ve 92 kez görüntülendi.

Çukur dizisi nerede çekiliyor açık adres soranlar için yine bir yazı yazalım dedik. Çukur 2019 – 2020 sezonunda yine bir önceki yerde Balat/Fatih/ İstanbul da çekiliyor.

Çukur açık adres isteyenler için ise tam adresi verelim bakalım belki dizide sizleride görürüz : ) Çukur Kosava mahallesi tabi gerçek sokak isimleri farklı Esnaflar Loncası , Ağaçlı Çeşme sokağı gibi gerçek sokak isimleri var.

Çukur’un en çok ekranda gördüğümüz sahneleri ise Esnaf Loncası Sokak Ayvansaray Mahallesi FATİH/ İSTANBUL olarak geçiyor. Koçavalıların Evi Çekmeköy de ama onun dışındaki sahneler bu sokakda Balat’ın Esnaf loncası sokağında çekiliyor.

Çukur Dizisinin çekildiği yer olan Esnaflar sokağında dizi için bazı değişiklikler yapılmış.Dostlar Kahvesi ,Berber ve Koçavalılar Aşevi .

Çukur Yeni Sezon Kamera Arkası.

Çukur’da Vartolu ve Saadet’in duvarı ise Ebe Sokak Ayvansaray Mahallesi Fatih/İSTANBUL (Hacı İlyas Yatağan Camii) adresinde bulunmaktadır.

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x