Demir, Züleyha'nın hamile olduğunu öğreniyor!Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Demir, Züleyha'nın hamile olduğunu öğreniyor!
SON DAKİKA

Demir, Züleyha’nın hamile olduğunu öğreniyor!

Bu haber 03 Ekim 2018 - 10:20 'de eklendi ve 40 kez görüntülendi.

Bir Zamanlar Çukurova 4. yeni bölümden 2 fragman geldi. Yayınlanan 2. yeni fragman da Yılmaz yargılanıyor ve hakkında idam kararı veriliyor. Züleyha Yılmaz’ın idam edileceğini öğreniyor ve Hünkar Hanım’dan hesap soruyor. Asıl bomba ise yeni fragmanın son sahnesinde patlıyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 4. yeni bölüm 2. fragmanı..

Bir Zamanlar Çukurova 4. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni fragmanda nefes kesen sahnelere yer verdi. Demir ile evlenen Züleyha Yılmaz’ın darağacına gideceğini duyuyor. Öfkeden deliye dönen Züleyha ağlama krizleri içinde Hünkar Hanım’a hesap soruyor ama Hünkar’ın ‘sen artık Yamanların gelinisin’ sözü ile yıkılıyor. Gösterilen son sahne de ise Gülten Züleyha’ya hamile olup olmadığını sorarken Demir de bunu duyuyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 4. yeni bölüm 2. fragmanı…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 4. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 3. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yılmaz jandarma tarafından yakalanır. Züleyha yıkılır. Bu duruma en çok sevinen de Gaffur olmuştur. Züleyha Yılmaz’I görmeye gider, ama buna izin verilmez. Kendini kaybedeip bayılır. Uyandığında Hünkar Hanım yanındadır. Züleyha’yı alıp konağa dönerler. Saniye ve ev çalışanları Züleyha’yı istememektedir.

Züleyha Hünkar Hanım’a olanları anlatır. Ama sevgili oldukları yalanını sürdürür. Hünkar Hanım da bu yalanı bilmiyor gibi yapar ve ev çalışanlarına da durumu bu şekilde anlatır.

YILMAZ EN İYİ İHTİMALLE 30 YIL YATACAK

Yılmaz İstanbul’da hapse atılır. Daha ilk günden hapishanenin acı yüzü ile karşılaşır. Züleyha bebeğine sarılarak ondan güç almaya çalışır. Hünkar Hanım avukat tutar, ama savcı Yılmaz’ın idamla yargılanmasını ister. Avukat cezayı 30 yıla çevirmek için çalışabileceğini söyler.

ZÜLEYHA KONAKTAN GÖNDERİLİR

Züleyha’yı kimsenin istememesi nedeniyle huğlara gönderilir. Giderken arkasından laf sokmalar devam eder. Gülten, Züleyha’nın odasını temizlerken Yılmaz’ın yüzüğünü bulur. Gözyaşları ile yüzüğü Züleyha’ya verir. Bu sırrı saklayacağını söyler.

DEMİR BEY ZÜLEYHA’YA KOŞAR

Demir Bey seyahatten döner ve Züleyha’nın huğlarda olduğunu öğrenir. Hemen yanına koşar. Züleyha Yılmaz’ın onun namusu için hayatını kararttığını anlatır. Demir abini kurtaracağım diye söz verir. Kaptığı gibi Züleyha’yı konağa getirir. Herkes şaşkın bakışlarla onları izlemektedir. Demir evdekilere emri verir. Artık Züleyha büyükannenin odasında kalıp ona bakacaktır. Demir eşyalarını toparlayıp Yılmaz’a yardım etmek için İstanbul’a gider

YILMAZ DEMİR BEY’E NE SÖYLEDİ?

Demir Bey, Yılmaz’ı hapishanede ziyaret eder. Hapiste hayatını kolaylaştırmak için de hapishane müdürü ile konuşur. İstanbul’dan bir avukat tutacağını söyler. Yılmaz’ın Demir Bey’e söylediği sözler derin iz bırakır. Demir eve döndüğünde, Yılmaz’ın beni dert etmesin dediğini söyler. Hünkar Hanım da oradadır.

GÜLTEN ZÜLEYHA’NIN HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Züleyha, Yılmaz’a mektup yazar ve mektupta hamile olduğunu yazar. Mektubu göndermesi için Gülten’e verir. Gülten ise mektubu göndermez ve okuyup gerçeği öğrenir.

DEMİR: ZÜLEYHA İLE EVLENECEĞİM

Demir, Züleyha’ya evlilik teklif edeceğini annesine söyler. Hünkar Hanım, sanki bu durumu kabul edemiyormuş gibi yapar ve Demir’in onu ikna etmesine izin verir. Evlilikle ilgili hünkar Hanım Züleyha ile konuşur. Züleyha hamile olarak nasıl evleneyim diye karşı çıkar ama başka çıkışı yoktur. Böylece Demir ile Züleyha evliliğinin ilk adımı da atılmış olur. Hünkar Hanım Çukurova’ya Züleyha’yı soylu bir aileden gelen gelini olarak tanıtır. Düğün günü gelir. Konak süslenmiş ve tüm hazırlıklar tamamdır ama bir eksik vardır o da Züleyha… Gelinliğini giyip nehrin kenarına gitmiştir. Aklında Yılmaz ile İstanbul’dan kaçarken Yılmaz ile konuşmaları vardır. Züleyha gözyaşları ile kendini serin sulara bırakır.

Dizi Medya Dizi Haberleri Güncel Dizi ve Magazin Sitesi

Demir, Züleyha’nın hamile olduğunu öğreniyor! Başlıklı Habere Lütfen Değerli Yorumlarınızı Yapınız

dizimedya.com dizi ve medya siteniz

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x