Derya Baykal'dan Seren Serengil’e büyük tepkiDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Derya Baykal'dan Seren Serengil’e büyük tepki
SON DAKİKA

Derya Baykal’dan Seren Serengil’e büyük tepki

Bu haber 16 Haziran 2017 - 9:26 'de eklendi ve 14 kez görüntülendi.

Seren Serengil’in ‘Derya Şensoy sevgilisini sevgilimle kıskandırdı’ sözü durum oldu. Kızı hakkında söylenen sözlere dayanamayan Derya Baykal, kendi programı üzerinden cevap hakkını kullandı. Kızlarına söz söylettirmeyeceğini açıklayan Derya Baykal, ‘Bazı Insanlar tazminat davasının mahkemenin keyfini sürecek.’ dedi 

“Annelik basit bir şey değil. Anne olmayan anneliği anlayamıyor. Bu mesleği yapıyorum, beni hiç böyle görmemişsinizdir. Fakat sustukça insanlar her şeyi yapabileceklerini sanıyorlar. Televizyonlar bizim babamızın çiftliği yok. Fazla değişik duygular taşıyorum. Az Daha alıp başımı gideceğim. Çok alışılmadık bir yere gidiyoruz. Uslup diye bir şey yok mu? Hürmet diye bir şey değil mu? Çocuklarıma da bir şeyler söyleyebilirler. Bu işi yapıyorlarsa natürel ancak bir diyeti var fakat televizyonlarda istediğimiz şekilde, evimizde bir arkadaşımıza konuşuyor gibi konuşamayız…”

Seren Serengil ise Derya Baykal’a şu sözlerle cevap verdi:

Bu konuşmayı bize değil de, kızınızı karşınıza alıp onuna yapsanız daha iyi olurdu. Kızınızı bir gece kulübünde bizim gördüğümüz gibi inanıyorum ki bu serzenişleri ona yapardınız. Bütün Türkiye kızınızı ‘yuva yıkan kadın’ olarak gösteriyor. İnternete girerseniz, görürsünüz. Bir anne olarak natürel oysa objektif olamıyorlar. Ama bize gelene değin çocuğunuza ‘kızım evli adamla adın çıkıyor’ demiyor musunuz?

Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi ve medya siteniz.Derya Baykal’dan Seren Serengil’e büyük tepki

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x