Dijital dünyanın nabzı Yapı Kredi’de attıDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Dijital dünyanın nabzı Yapı Kredi’de attı
SON DAKİKA

Dijital dünyanın nabzı Yapı Kredi’de attı

Bu haber 13 Haziran 2017 - 13:52 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi.

Gelenekselleşen Inşa Kredi Bilişim Teknolojileri Buluşması “IT’s My Life”da bu yıl üç öbür başlıkla “Dijital Değişim ve Teknoloji Trendleri”, “Dijitalleşme Hızında Siber Güvenlik ve Bulut Bilişim” ile “Değişimin En Kuvvetli Yakıtı olarak Bilgi ve İleri Çözümlemeli” oturumları düzenlendi.

Inşa Kredi Bankacılık Üssü’nde BT sektörünün önde gelen 24 firmasının katılımı ile gerçekleştirilen etkinlikte öğrenen makinalar ve bilgisayarlardan siber emniyet tehditlerine, blockchain projeksiyonlarından yeni nesil bulut uygulamalarına kadar bilişim teknolojileri sektörünün gündemindeki konular masaya yatırıldı.

 Bilişim teknolojileri alanında us alışverişini karşılayan randevulaşma

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Cahit Erdoğan, “IT’s My Life”ın yedi yılın sonunda, sektörün önde gelen kurumlarını bir araya getiren ve bütün katılımcılar için bereketli sonuçlar çıkaran bir etkinliğe dönüştüğünü belirtti. Erdoğan hem; “Dijitalleşmenin dünyayı şekillendirdiği bu dönemde gelecek hakkında öngörülerde bulunmak her zamankinden daha şiddet hale geldi. böylece ‘IT’s My Life’ gibi fikir alışverişine olasılık tanıyan faaliyetler, gelecek için stratejiler çizmede büyük tartma taşıyor. Türkiye’nin dijital bankası Inşa Kredi olarak öğrenmeyi ve kendimizi yenilemeyi daim kılmak en büyük hedefimiz. Sektöre son dönemde kazandırdığımız ilklerle bankacılığın dijital dönüşümüne katkı maddesi karşılamak namına sorumluluk taşıyoruz. Bu anlamda sektörün kayda değer isimleri ile bilişim teknolojileri çalışanlarımızı bir araya getiren ve dijital trendleri detaylı bir şekilde inceleyen ‘IT’s My Life’ buluşması sadece Yapı Kredi ailesine yok, etkinliğe katılan tüm profesyonellere değer katıyor” dedi.

‘IT’s My Life’ etkinliğinin tüm katılımcılar için heyecan uyandıran bir etkinliğe dönüştüğünü bildiren Yapı Kredi CIO’su Cengiz Arslan ise “Dijitalleşme, kurumları değiştirirken müşteri alışkanlıklarını da etkiliyor. Bu kesintisiz değişim içerisinde kurumlar, güvenlik, altyapılar teknolojileri gibi işin daha teknik kısmını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirirken müşteri taleplerini de yakından takip etmek ve bunlara uygun mahsul ile hizmetler arzetmek durumunda kalıyor. Bu yoğun rekabet ortamında kurumların önlerini görebilmeleri için sürekli kendilerini güncellemeleri gerekiyor. ‘IT’s My Life’ bu anlamda profesyonellere dinç bir data paylaşım platformu sunuyor ve bütün katılımcıları ileri taşıyor” dedi.

Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi ve medya siteniz.Dijital dünyanın nabzı Yapı Kredi’de attı

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x