Diriliş Ertuğrul Osman İçin Süt Anne Oya Unustası mı Olacak Almıla mı - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

20 Mayıs 2022 - 01:39

Diriliş Ertuğrul Osman İçin Süt Anne Oya Unustası mı Olacak Almıla mı

Son Güncelleme :

09 Mayıs 2018 - 9:10

1

Finale yaklaşan Diriliş Ertuğrul 117. Bölüm'de Halime Hatun yerine Yeni kadın başrol oyuncusu buldu. Diziye yeni katılan Oya UNUSTASI hangi rol ile dizide rol olacak. Yeni Doğan Osman için Süt Anne mi olacak Yoksa artık dul olan Ertuğrul için Yeni Hatun mu?

2

Diriliş 117. Bölüm Yeni Kadın Oyuncu Kim ? Adı Nedir Hangi Dizilerde Oynadı Sitemizde Oua UNUSTASI Olarak araya bilirsiniz.

3 blank

Diriliş Ertuğrul 2018 final yapacak mı yoksa 2019 da Diriliş Devam mı edecek henüz belli değil ama Sezon finaline yaklaşırken dizi de bol aksiyon olacağı kesin gibi. Noyan var, Bilecik Tekfuru ölecek o var birde Güzel Oyuncu Oya UNUSTASI Var.

4 blank

Diriliş Süt Anne Bakalım Oya USTASI mı olacak yoksa Almıla mı olacak. Gerçi Almıla zor olur Ertuğrul ondan şüphelenmişti. Hem süt anne olması için bebeği olması yada bebek doğurmuş olması lazımki sütü olsun Almıla savaşçı bir kadın o zor olur.

blank