Diyarbakır Silvan Deprem Son Dakika Haberleri Video 24 Mart 2018 - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Diyarbakır Silvan Deprem Son Dakika Haberleri Video 24 Mart 2018 - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Diyarbakır Silvan Deprem Son Dakika Haberleri Video 24 Mart 2018

Bu haber 24 Mart 2018 - 18:45 'de eklendi ve 12 kez görüntülendi.

Son Dakika Diyarbakır’da Deprem haberleri. Diyarbakır Son dakika ve Silvan Son Dakika haberleri deprem .Halk sallandı sokaklarda panik içinde beklemeye başladılar.

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 18.04’te merkez üssü Diyarbakır’ın Kulp ilçesi olan 4,1 büyüklüğünde deprem kaydedildi.  Depremin, yerin 12,48 kilometre derinliğinde meydana geldiği belirlendi.  Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nden alınan bilgiye göre, saat 18.04’te merkez üssü Diyarbakır’ın Silvan ilçesi Dağcılar köyü yakınları olan 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Yerin 5 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem çevre ilçelerde de hissedildi.

Daha önce Irak’ta olan deprem Diyarbakır’da hissedilmiş ve ardından Silvanda olan bu deprem halkı korkuya itti.

Silvan ‘da deprem görüntüleri Diyarbakır Deprem Haberleri.

DİYARBAKIR’da merkez üssü Silvan ilçesine bağlı kırsal Dağcılar Mahallesi olan 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Silvan ve Kulp ilçelerinde hissedilen depremde can ve mal kaybı yaşanmadı.
Silvan ilçesine bağlı kırsal Dağcılar mahallesinde bugün saat 18.04’te Richter ölçeğine göre, 4.1 büyüklüğünde ve yerin 5 kilometre altında deprem meydana geldi. Silvan ilçesine bağlı olan Dağcılar mahallesi merkezli deprem, Kulp ilçesinde de paniğe neden oldu. Silvan ve Kulp ilçelerinde depremle birlikte bazı vatandaşların evlerinden çıktığı öğrenilirken, can ve mal kaybının yaşanmadığı belirtildi.

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x