Dizi Filmdekiler Gibi Çok Şık Osmanlı Stili Takı ModelleriDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Dizi Filmdekiler Gibi Çok Şık Osmanlı Stili Takı Modelleri
SON DAKİKA

Dizi Filmdekiler Gibi Çok Şık Osmanlı Stili Takı Modelleri

Bu haber 24 Şubat 2017 - 3:13 'de eklendi ve 130 kez görüntülendi.

Osmanlı tarzı takı modelleri, özellikle Osmanlı dönemini konu bölge Mükemmel Asır gibi dizilerin etkisiyle hem Türkiye ’de keza de yurt açık havada oldukça popüler. Bu yüzden  bugünkü galerimizde Fazla Şık Osmanlı Stili Takı Modelleri‘ni Osmanlı takılarına meraklı olan hanımlar için seçtik.

Osmanlı Döneminde takı ve zanaate oldukça tartma veriliyordu böylece fakat Kanuni Sultan Süleyman ilk kez edinmek üzere Osmanlı Devleti padişahları da takılar tasarlıyor ve takılarla uğraşmaktan zevk alıyordu. Genellikle yeşil ve kırmızı rengin egemen olduğu bu takılarda gerçek taşlar kullanılıyor. Sizin de hatırlayacağınız gibi Harikulade Yüzyıl dizisinde Hürrem‘in taktığı kolye blün ardından hayli moda olmuş ve piyasa da benzerleri satılmaya başlanmıştı. Osmanlı stili takılarda yüzük, kolye ve küpe daima için uyum içindedir ve aynı taşlar kullanılır. Figür olarak genellikle çiçek ve su damlası şekilleri kullanılır. Lale, Osmanlı stili takılarda en çok seçim edilen desenler arasındadır. Osmanlı tarzı takılar özel günler, davet ve düğünlerde şıklıkla taşıyabileceğiniz parçalardandır örneğin zümrüt yeşili bir kolye ve küpeyi şık siyah bir gece elbisesiyle mükemmel bir biçimde kombinleyebilirsiniz.

1. Çok Şık Osmanlı Stili Takı Seti

2. El Yapımı Osmanlı işi Takı

3. Osmanlı Model Kolye ve Küpe

4. Şık Osmanlı Takı Seti

5. Osmanlı Tarzı Lale Motifli Takı

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi film film ve medya siteniz. Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi film ve medya siteniz.

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x