Düğünümüz Var bugün Damat Ertan ve Gelin Gamze. Köçek ile Gelin Alma - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Düğünümüz Var bugün Damat Ertan ve Gelin Gamze. Köçek ile Gelin Alma - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Düğünümüz Var bugün Damat Ertan ve Gelin Gamze. Köçek ile Gelin Alma

Bu haber 23 Ağustos 2018 - 13:49 'de eklendi ve 54 kez görüntülendi.

Düğünümüz var programı bugün neler oldu. Ertan ,Gamze‘yi alıp kuaföre bıraktı. daha sonra kendisi erkek berberine giden Ertan her şeyin yolunda olduğunu ama çok stres yaptığını söyledi. Ertan damat traşı olurken her zamanki ücreti vermeyeceğini biliyordu bakalım düğnümüz var Ertan traş için berbere ne kadar ödeme yapacak.

Gamze ve Ertan orta okuldan beri bir birlerini tanıyorlar ve Ertan’ın ailesi Gamze’yi çok sevdiklerini söylediler. Gamze nişanda başka bir kuaförde saçını yaptığını ama beğenmediği için düğünde başka kuaförü seçtiğini söyledi. Bakalım Ertan ve Gamze’nin düğünleri nasıl olacak Kır düğünü yapacak olan çiftin istedikleri bekledikleri gibi olacak mı.

Düğünümüz var Ertan şimdiye kadar fazla bir gerginlik olmadığını nazar değmesin hiç kavga olmadı dedi. Ertan’ Gamzen’in herşeyi alttan aldığını ve bu huyunu çok sevdiğini söyledi. Ertan devrekli olduğunu söyleyip biz köçek oynatırız çok eğleniriz Dücze nin kendine ait oyunu olmadığını ama laz ağırlıklı olduğu için karadeniz oyunlarını daha çok oynayacaklarını söyledi.

Gamze kuaförde makyaj ve saçını yaptırken gelinlik’çiyi arayıp hazır olduğunu ve gelin provasını yapmak istediğini söyleyip gelinliği kuaföre istedi. Bakalım Gamze düğünümüz var gelinlik giyince nasıl olacak. Kır düğününde nasıl bir saç yapacak makyaj ve gelinlik ile Gamze nasıl olacak. Gamze’nin gelinliği 3 Bin TL bakalım Saç ve Makyaj ile Gelinlik nasıl olacak. Rakip gelinler ise Gelinliği pek beğenmedi yakası kapalı kolu uzun ve gelinliğin üstüne saat olmaz diye yorum yaptılar

Düğünümüz Var Gamze Gelinlik

TV8 Düğünümüz Var Programı 23 Ağustos Perşembe Gamze ve Ertan Düğünü nasıl olacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x