Dünya ulaşımına dolmuş formülüDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Dünya ulaşımına dolmuş formülü
SON DAKİKA

Dünya ulaşımına dolmuş formülü

Bu haber 06 Haziran 2017 - 23:34 'de eklendi ve 7 kez görüntülendi.

Karsan, dolmuş kültürünü Dünya Küresel Toplu Taşımacılık Zirvesi’nde tanıttı. Türkiye’de düşük maliyetli ulaşım çözümü olan dolmuşların kısa sürede evrensel bir çözüm olacağı düşünülüyor

Kendi markasıyla ürettiği minibüsleri ihraç ederek, Türkiye’ye özgü “dolmuş kültürünü” Avrupa’ya öğretmeyi planlayan Karsan, niyet büyüttü. Karsan, Kanada’da düzenlenen UITP (Uluslararası Toplu Nakliyecilik Birliği) Dünya Küresel Toplu Taşımacılık Zirvesi’nde “dolmuş kültürünü” tanıttı.

Adrenalin dolu haftasonu KörfezdeADRENALİN BATMIŞ HAFTASONU KÖRFEZ’DE

Karsan Meslek Geliştirme ve Projeler Direktörü Levent Erdoğan, bir zamanlar gelişmekte olan kentlerin düşük maliyetli çözümü olan minibüslerin, her geçen gün daha gelişen ulaşım ihtiyaçlarına yönelik evrensel bir çözüm olacağını söyledi. Karsan’ın büyük kasaba içi taşımacılığa yönelik yenilikçi ve çevreci görüş açısını böylesine önemli bir zirvede dünyaya anlatmanın önemini vurgulayan Levent Erdoğan, “Toplu taşımaya yönelik çevreci, idareli ve vizyoner yaklaşımımızı küresel profesyonellerden oluşan böylesine saygıdeğer bir kitleye gösteriyor edinmek büyük bir onur. öte yandan zirvede, düşük yoğunluklu saatlerde daha yerinde maliyetli ve çevreci olduğunu kanıtlayan ve yüksek yoğunluklu saatlerde de yolcuların etkin şekilde esas arterlere ulaşım ihtiyaçlarını karşılama noktasında vazgeçilmez bir çözüm aracı olan minibüslerin olumlu yönlerini kavga ve masaya yatırma imkânı da bulduk” dedi.

Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi ve medya siteniz.Dünya ulaşımına dolmuş formülü

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x