Eda Erol Ve ALişan Ayrıldı mı ? Ne Açıklama Yaptılar. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Eda Erol Ve ALişan Ayrıldı mı ? Ne Açıklama Yaptılar. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Eda Erol Ve ALişan Ayrıldı mı ? Ne Açıklama Yaptılar.

Bu haber 05 Eylül 2017 - 1:47 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.

Yine Magazin takipçilerinin kafasında soru işareti bırakan bir haber sosyal medya’da yayıldı. Esra Erol’un Kardeşi Eda Erol ve Alişan evlenecekken ayrıldı haberi sosyal medyayı salladı. Eda Erol’un instagram hesabın’da Alişan ile ayrıldıklarını duyuran mesaj yayınlandı daha sonra kardeşi Bihter Erol Eda’nın hesabı ” Hacklendi” dedi.

Eda Erol’un ayrıldık açıklamasından sonra Kardeşi Bihter Erol’un bu açıklaması akıllara başka soruyu getirdi. Eda ve Alişan ayrıldı daha sonra araya giren aile büyükleri hesap hacklendi diyerek çifti barıştırmaya çalışıyor. Eda ve Alişan instagram hesaplarında bir birlerini takip etmeyi bıraktılar.

Eda Erol’un Yaptığı Açıklama Şöyle: Alişan’ın, Kasım’da evleneceği Eda Erol’un hesabından şu açıklama yayınlandı: “Çok değerli nişanlımla yollarımızı iki medeni insan gibi ayırdık. Her şey için çok teşekkür ederim.” denildi.

Ayrılık açıklamasından sonra Alişan hiç bir açıklama yapmadı. Bakalım yarın ola hayrola diyelim sabah neler olacak Eda ve Alişan çifti gerçekten ayrıldılar mı açıklama yapılınca net bir cevap alacağız.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x