Eşkiya Dünyaya hükümdar Olmaz 73. Bölüm Zeyno'nun Katili - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Eşkiya Dünyaya hükümdar Olmaz 73. Bölüm Zeyno'nun Katili - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Eşkiya Dünyaya hükümdar Olmaz 73. Bölüm Zeyno’nun Katili

Bu haber 26 Eylül 2017 - 21:26 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi.

Eşkiya Dünyaya hükümdar Olmaz 73. Bölüm Zeyno’nun Katili
Edho 72. Bölüm’de Hızır’a atılna kurşun Zeyno’nun canını alır.Hızır Çakırbeyli ve Meryem Zeyno’nun Mezarında kendileri suçlarlar.
Çakırbeyli ailesini bu duruma sokan katili ve bu işin arkasındakileri bulmaya odaklanan Çakırbeyliler arayışa girerler.

Ceylan ise bir tanıdığına ulaşır ve katilin izini sürer karşılığında ise masaya oturmak ister.Edho 73. Bölüm kanlı olacak gibi Hayriye ana eline silah alır ve torunu Zeyno’nun
katilinden intikam almaya çalışır.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz 74. Bölüm Fragmanı Yayınlanınca burada izleyebilirsiniz . Ceylan kiminle görüşecek? Ceylan ile evlenmek isteyen kim ? Meryem ,Ceylan’a Kızımın katilini getir Hızır senin olsun bile dedi bakalım daha neler göreceğiz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a yeni katılan karakterler kimler? Kimsesiz Yaşar ve Teoman Ceylan’ın Teo’su Masaya oturabilecekler mi ?

Olgun Şimşek

Yaşar Kimsesiz

Büyüdüğü yetimhanede ona verilen kimsesiz soyadıyla nam yapmış biri olsa da o kadar yalnız değildir. Sokaklarda tüm çöp, hurda işi yapan adamlar O’na çalışır. Bu sayede pis işlerin kralı olmuştur. Geri dönüşüm işinde olan Yaşar’ın uzmanlık alanı ise kişisel atıkları bilgiye döndürmektir. Bu yolla topladığı bilgilerle etkilemeyeceği kimse yoktur. Yeri geldiğinde herkesi tehdit edip istediğini yaptırabilecek kadar donanımlıdır. Biraz deli, oldukça korkusuzdur. İnsanların zayıf noktalarını nasıl kullanacağını bilir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. Bölüm Fragmanı Mübeccel ve Servet Asım öldükten sonra yurt dışına kaçmak zorunda kalırlar Edho 74. Bölüm fragmanında Servet’in arabasının altında bomba gösterilir ama Servet ve Mübeccel ölecek mi? 3 Ekim 2017  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Göreceğiz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x