Esra Erol -Tarık Bayraktar ve Elif Evliyken Düğün Yapan - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Esra Erol -Tarık Bayraktar ve Elif Evliyken Düğün Yapan - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Esra Erol -Tarık Bayraktar ve Elif Evliyken Düğün Yapan

Bu haber 01 Eylül 2020 - 1:49 'de eklendi ve 301 kez görüntülendi.

31 Agustos 2020 Esra Erol’da Tarık Bayrak ve Elif neler Anlattı? Tarık Bayraktar’ın yeni hayat arkadaşı Ayşe Canlı Yayına BAğlandı mı ?

Esra Erol 31 Ağustos 2020 ‘de yayınlanan programda Elif Bayraktar canlı yayına gelerek eşi Tarık Bayraktar ile aralarında geçen olayları anlattı. Elif hanım’ın Canlı yayında anlattıkları herkesin sinirlerini hoplattı.

Tarık Bayraktar ve Boş senet Karşılığı Hayat arkadaşlığı olan Ayşe
Esra Erol Elif Bayraktar ve Tarık Bayrak Neden Ayrıldı ?

Resmi olarak ayrılmadılar henüz ama Tarık Bayraktar şimdiden biri ile birlikte düğün yaparak kendine bir hayat arkadaşı bulmuş bile. Elif Hanım ise Tarık Bayraktar’ın Boş senet ile Ayşe hanımla düğün yaptıklarını söyled.

Esra Erol’da Tarık Bayraktar Neler Söyledi

Eşi Elif’in Esra Erol’da konuştuklarına karşı canlı yayına bağlanan Tarık Bayraktar şimdiki Hayat Arkadaşım Ayşe hanım benim evli olduğumu ve çocuğum olduğunu bile bile benimle olmayı kabul etti dedi.

Esra Erol’da programına konu olan Elif ve Tarık Bayraktar olayı tüm izleyicilerin aşırı tepkisine haklı olarak yol açtı. Henüz evliyken başka biri ile düğün görüntüleri olan Tarık Bayraktar ve şimdiki Hayat arkadaşım dediği Ayşe hanımın ailesine boş senet imzalayıp verdiği ve Ayşe hanımı terk ederse 100 Bin TL ödeyeceğini demesi daha sonra yok öyle bir şey demesi sadece söz verdim demesi izleyicilerin aşırı tepkisine yol açtı. Bazı izleyiciler Tarık Bayraktar’ın yeni hayat arkadaşı ve ailesi için 100 TL ye kendini satmış kızlarını satmışlar demesi bakalım Ayşe hanımı ve ailesini üzecek mi? TARIK BAYRAKTAR CANLI YAYINDA NELER SÖYLEDİ İZLE

Elif Hanım ise kendisinin boşanma davasını açtığını ve Maddi manevi ne olursa Tarık Bayraktar’dan alacağını Esra Erol’da canlı yayında kesin olarak belirtti. Bakalım Yeni hayat arkadaşı Ayşe hanım Esra Erol’da programına bağlanıp bu konuşulanlarla ilgili bir şeyler söyleyebilecek mi?

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Yorum
En yeni
En eski En çok oy alan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
1
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x