Esra Erol Zekiye Kambur ve Ömer Kambur İlişkisini Kurtarabilecek mi? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

27 Aralık 2021 - 11:10

Esra Erol Zekiye Kambur ve Ömer Kambur İlişkisini Kurtarabilecek mi?

Esra Erol’da bugün Zekiye Kambur ve Ömer Kambur evliliği masaya yatırıldı. Ömer Kambur 20 Yıllık evli olduğu Zekiye Hanımı Serap diye genç bir kız ile aldatmış ama Zekiye hanımın görümcesi canlı yayına bağlanıp Abim Ömer ile Serap’ın ilişkisini Zekiye istedi dedi.

Son Güncelleme :

11 Şubat 2021 - 4:37

Esra Erol Zekiye Kambur ve Ömer Kambur İlişkisini Kurtarabilecek mi?

10 Şubat 2021 Esra Erol ‘da 20 yıldır evli olan Zekiye Kambur ve Ömer Kambur çiftinin başına gelenleri ekranlara taşıdı. Kocası Ömer Kambur’un kendisini bir aydır Serap diye biri ile aldattığını söyleyen Zekiye hanım kocamı ya Serap’tan kurtarmam lazım yada boşanırım dedi. Ömer Kambur eşi Zekiye ile evli iken ilişkide olduğu Serap’ın ailesinden istemeye gitmiş.  Esra Erol Zekiye ve Ömer çifti için bilgisi olanları dinlerken canlı yayına Telefon bağlantısı ile bağlanan Ömer Kambur’un Kardeşi Fatma herkesi şok etti ve Kardeşim Ömer , Serap ile birlikte olduğundan beri yüzü gülüyor diye açıklama yaptı.

10 Şubat 2021 Zekiye Kambur ve Ömer Kambur

Esra Erol’da programına katılan Fatma hanım Zekiye 20 sene önce evliydi gözü abim Ömer Kambur da olduğu için bizimle arkadaş oldu ve abimle evlendi dedi. Esra Erol’da Canlı yayında konuşan Ömer Kambur’un kardeşi Zekiye Kambur’un görümcesi Fatma hanım Zekiye’nin çocuğu olmadığı için abime bir kadın bulmasını ve çocuk yapmasını söyledi onu da yapamazsa taşıyıcı anne bulmasını söyledi dedi. Canlı yayına bağlanan Ömer Kambur’un babası Turgut ise Serap benim yanımda evimde kalıyor onu gelinim olarak görüyorum ve Serap bir buçuk aylık hamile dedi.

20 yıldır evli olan Zekiye Kambur ve Ömer Kambur çifti için konuşan Fatma hanım abimi 20 yıldır tehdit ediyor ve Serap ile abimin ilişkisini Zekiye istedi şimdi ise tazminat için ekranlara çıkıp yalan söylüyor dedi.

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

blank