Esra Erol'da Seda Avcı Bebeğin Babasını Açıkladı Murat Stüdyoyu Terk Etti. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Esra Erol'da Seda Avcı Bebeğin Babasını Açıkladı Murat Stüdyoyu Terk Etti. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Esra Erol’da Seda Avcı Bebeğin Babasını Açıkladı Murat Stüdyoyu Terk Etti.

Bu haber 16 Eylül 2017 - 21:04 'de eklendi ve 115 kez görüntülendi.

Evlilik Programlarının RTÜK tarafından kaldırılmasından sonra format değiştiren Esra Erol artık evliliklerinde sorun yaşayan yada ayrılan çiftleri birleştiriyor. Esra Erol’da Kendini Karoline olarak tanıtan ve Murat adlı kişi ile birlikte olup çocuk yapan Seda Avcı  daha sonra çocuğu ve birlikte yaşadığı kocasını bırakıp kaçmış. Esra Erol Karoline yani Seda Avcı’ya ulaşıp hiç olmasa çocuğunun rahatsızlığı için bir şerler yapmasını söyleyip görüşmeye davet etti.

SEDA AVCI EN SON VİDEO İZLE

Atv’de Yayınlanan Esra Erol’da programında Karolin yani Seda Avcı Canlı Yayına çıkıp çocuğu Balım’ın Babası  kim Onu açıkladı. Yalanlar ile başlayan aşkın doğru olduğunu ve Murat’tan hakkını helal etmesini isteyen Seda Avcı yani Karolin olarak bilinen kişi Murat’a Balım adlı çocuklarının babasının kim olduğunu açıkladı Esra Erol’da programında Seda Avcı bebeğin babası Murat Değil dedi ve babasının ismini açıklamadı. Balım adlı Bebeğin babasının medyatik biri olduğunu söyledi ve Pazartesi yani 18 Eylül 2017 Pazartesi Günü Esra Erol’da programına çıkıp açıklamasını istedi.

Bebeğin babasının kendisi olmadığını öğrenen Murat Stüdyoyu terk etti.  Seda Avcı ise Esra Erol’a teşekkür edip sizin konuşmanızın bana çok faydası oldu dedi.

Seda AVCI kızı Balım’ın babasının Kısmetse Olur’daki Murat olduğunu Söyledi Murat ÖZBAKAN gerçekten Balım’ın Babasımı. Bakalım Kısmetse Olur Murat bu açıklama için neler söyleyecek. Esra Erol Kısmetse Olur Murat ile Seda’yı görüştürecek mi?

Murat Özbakan Kim

[wpdevart_youtube]-T2VHbDLyhA[/wpdevart_youtube]

15 Eylül 2017 Cuma günü Esra Erol’da programında Esra Hanım’ın kıyafeti,saçı,ayakkabısı ve makyajı markası.

esraerolstil15.09.2017 tarihli yayın
Ayakkabı👠 @begumdilekatolye
Elbise👗 @bybeliz
Yüzük @mynisantasi
Küpe @monrevebijoux
Styling: @dicleturgal

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x