Ev GOP ile Trump yüksek riskli kumar: bugün tasarıyı ya da Obamacare devamDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Ev GOP ile Trump yüksek riskli kumar: bugün tasarıyı ya da Obamacare devam
SON DAKİKA

Ev GOP ile Trump yüksek riskli kumar: bugün tasarıyı ya da Obamacare devam

Bu haber 25 Mart 2017 - 15:12 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.

Temsilciler Meclisi Başkanı Cuma Trump Cumhuriyetçiler için bir ültimatom verdi sonradan bunu Kabul Etmek veya geri çevirmek ülkenin sıhhat sistemi: elden oy ayarlanır ve Başkan öteki öncelikleri için hareket edecek.

Bir oy sonra Cuma bekleniyor, milletvekilleri ve Meclis taban tartışma için kuralları belirleyen panel nadir sabah oturumunda tasarıyı dikkate alarak başladı. bununla beraber, Beyaz Saray yetkilileri güvenle galibiyet tahmin edildi.

“Dün Obamacare imza yedinci yıldönümüydü. Bugün dinlenmek onun başlangıcı olmalıdır,” Beyaz Saray Bütçe Direktörü Mick Mulvaney cbs’de yayınlanan “Bu Sabahleyin ” dedi,” uzakta Obamacare elde etmek istiyoruz ve insanların istedikleri kontrolü ve seçenekleri taşıyan “sonra ekledi.”

Muhafazakarlar bu temel faydaları yeni bir anlaşma uyarınca kaldırılmıştır istiyorum

Mulvaney ABD Capitol Perşembe günü Trump onlarla görüşme yapıldığını basına kapalı bir toplantıda rütbe ve dosya Cumhuriyetçiler bildirmek gönderildi.

(Sarah Parnass/Washington Post)

Trump ve (R-İle.) Beyaz Saray sözcüsü Paul D. Ryan için yüksek tehlikeli bir kumardı, 2010 Hesaplı Bakım Yasası yerini alacak bir yasa geçirmeye çalışıyor önemli siyasi sermaye yatırım yaptık. Amerikalılar adına iyi bir uzlaşma vurma yapabilecek yetenekli bir müzakereci olarak propaganda yapan Trump, ya da haklı ya da imza iddialarını biri alttan.

237 Cumhuriyetçiler, parti liderleri sadece 21 ya da 22 ihlaller göze, çok Demokratlar Cuma günü mevcut nasıl alt olabilir. Eğer önlem başarısız olursa, büyük mevzuat aşmak için birincil çabası içinde Trump için bir bozgun olacaktır. Başarısız bir oy da keşke listedeki öteki öğeleri, ücret revizyon ve altyapılar harcamaları da dahil elde etmek üzere tehlikeye atabilir.

Evde ne olursa olsun, yasanın nihai kaderini Senatoya alt. -48 avantajı, ve bunların çoğu mevcut yasa daha cömert harcama bileşenlerinin bazılarını gözetmek istiyorum ince 52 iddia eden Senato Cumhuriyetçiler arasında fatura en az bir düzine şüpheciler,.

Sağlık bakım Senato’da büyük bir zorlukla karşı karşıya

Mevzuatın bozgun Kongre Cumhuriyetçiler yedi yıldır raylı karşısında olan Garip bir şey uygun kalacağı anlamına gelir.

“Afet #Obamacare yüksek maliyetleri ve daha az seçenek yol açmıştır. Sadece daha da kötüye devam edecektir. RepealANDReplace etmeliyiz. #PassTheBill,” Trump bir Tweet devlete ait başkanlık hesabına toplantı gibi Perşembe akşamı tamamlıyor.

Ryan ve Trump sabit hat Konut Özgür Komitesi üyeleri Trump ve diğer üstteki seviye yardımcıları ile Perşembe müzakerelerin maraton toplantısı sonrasında onu geri vermeyi reddetti sonradan Evde paketi Adale oylar pek net değildi, ancak.

(R-İle.) Beyaz Saray Sözcüsü Paul D. Ryan Mick Mulvaney, Büro fo Yönetimi ve Bütçe Başkan Trump Müdürü ile birlikte destek toplamak için çalışan Amerikan Afiyet Yasası hakkında GOP ile bir buluşma Perşembe yürüyor. (Katherine Frey/Washington Post)

Kapalı kapılar ardında yapılan toplantıdan sonradan, Cumhuriyetçiler bir avuç yönetmelik yardım vereceklerini açıkladı. Fakat daha büyük bir rakam hala karşıt veya hemen şimdi akıllarını telafi etmek zorunda olduklarını söyledi.

“Yedi buçuk yıldır yıkılıyor ve aileler başarısız çünkü yürürlükten kaldırılması ve bu bozuk hukuk yerine, biz Amerikan halkına söz verdik,” dedi Ryan. Devam ediyoruz “ve yarın.”

Lakin hoparlör geçiş için oy vardı olup olmadığı hakkında toplantıdan sonra gazetecilere bağırdı sorulara cevap vermedi.

(R-Idaho) Temsilcisi Mike Simpson “getirmek için, başarılı ya da başarısız olacaklar” dedi.

Perşembe gecesi Ev Cumhuriyetçiler ile görüşme, (R-Y) Temsilcisi Chris Collins göre, Mulvaney “Başkan bu ihtiyacı eski arkadaşları söyledi, Başkan yarın yukarı ya da aşağıda oy istediğini söyledi.”

“Eğer herhangi bir nedenden dolayı, yalnızca ileri gündemi ek parça ile hareket edeceğiz,” Collins diyor Mulvaney olarak nitelendirdi. (R-Fla.) Brian Mast, Afganistan’da bir Ordu bomba imha teknisyeni olarak devir yaparken, 2010 yılında iki bacağını kaybeden birinci derslik bir milletvekili, Gül ve meslektaşları, bill ardındaki o ve yoldaşları savaşa benzer şekilde birleşmeye çağırdı.

Cumhuriyetçilerin rowdy bir grup başarı için bir arayış kaşifler gibi toplantıdan patladı. “Gemileri tutuşmak” bir Cumhuriyet (La.) Beyaz Saray denetçisi Steve Scalise bağırdı, Hernan Cortes, İspanyol fatihi, Meksika’da iniş sırasında 1519’da adamlarının verdiği çağırma komutu.

Mesajı silmek, artık GOP liderleri ve 1519’da İspanyollar, geri dönüş yoktu.

“Bunu yapmanın tek yolu,” Scalise milletvekillerinin dolu bir asansör söyledi.

Liderler Kurallar Komitesi Cuma sabahtan erken önerilen değişiklikleri dikkate karşılamak için planlanan bireysel milletvekilleri ile Perşembe gecesi içine değerlendirmek desteklemek için yalvarmaya devam etti.

Ryan bir diz üstünde Tecrübe Etme Genç, kongredeki Cumhuriyetçi servis en uzun ve belirsiz kalır olan Alaska eski bir 83 yıl ile savunmak için yola çıktı.

Hatip Genç ile bittiğinde, (R-Ala.) Cum. Mo Brooks ile hareketli bir ağız dalaşı 10 dakika geçirdi, tasarının en açık sözlü eleştirmenlerinden biri. Bir noktada, hoparlör kendi kollarına aldı ve onları azmettiren, yüz düzeyinde ellerini ağır ağır beline muhtemelen fatura maliyetleri düşürecek olan inancını kullanmak için çalışıyoruz onları indirdi.

R-Tex oy kırbaç çabalarının, Ser Joe Barton (.) bir noktada dedi, okşamaya ve kıçına tekmeyi geri “dahil.”

“Demokrasi düzensiz,” diye ekledi.

Ryan bir oy için Perşembe planını gündeme getirmek istiyordu. Ama ağırlıklı olarak muhafazakarlardan eleştiri — Özgür Komitesi üyeleri ülkenin mevcut afiyet Yasası gerekli bir anahtar kümesi şerit Trump teklifini reddettikten sonra çözülmeye bu taktik niçin oldu. Personel Reince Priebus ve Trump baş Stratejisti Stephen K. Bannon Beyaz Saray Baş Ryan’ın ofisine kanımca dava başlatmak için trooped, tek alternatif arazi kanunu olarak ACA kabul edeceği inatçı muhafazakarlar uyarı.

Akşam kadar, liderleri önerilen değişim muhafazakarlar önceki tepkiyle, sigortacılar ACA aşağıda prim maliyetleri eksilmek için bir çaba içinde sunması gerektiği yasa “esas haklar” ortadan kaldırma kararı kabul etti. Bu faydaları-afiyet, tedavi, sağlıklı yaşam ziyaretleri, doğum ve yeni doğan bakımı ve devletlerin gelecek sene eklemeden geri seçeneği olurdu zihinsel kapsayan vardır.

Hem eğer evli ise ayrı ayrı veya $250,000 dosyalama ve ortak dosyalama 200.000 doların üstünde para kazanan, yüksek gelirli Amerikalılar üzerinde yüzde 0,9 ek bir Medicare ödenti yürürlükten kaldırılması içinde ılımlılar için bir tatlandırıcı, altı yıllık bir geç kalma eklendi. Yerde ücret tutarak, GOP liderleri Ruh Sağlığı ve madde bağımlılığı sorunları yanı sıra, doğum ve çocuk bakımı için tedavi yerine getirmek için Amerika’ya bir ek 15 milyar dolar sağlayabilir.

bu arada, Kongre Bütçe Ofisi göre yeni bir çözümleme Tasarısı Pazartesi günü yapılan değişikliklerin Evi liderler daha 24 milyon Amerikalı 2026 ile yasa altında sigortasız bir projeksiyon değiştirmez Perşembe akşamı gösterdi yayımladı. Buna ek olarak, güncelleştirilmiş bill tarafından 150 milyar dolar yasa önceki versiyona göre 200 milyar dolar daha az önümüzdeki on sene içinde bütçe açığını azaltacak.

Değişiklikleri 85 milyar $50 64 kapsama almak yaşlarındaki Amerikalıların yardım için kullanılması Medicaid programı için muhafazakar revizyonunu birkaç dil yönetmenlik içerir.

Yeni TMK puanı tasarı için yasal desteği nasıl etkileyeceği emin değildi.

Lakin GOP liderlerinin en büyük sorun olmaya devam eden sağlık durumu hukuku karışıklığa itmek için istekli sağdaki milletvekilleri oldu.

Özgür Komitesi başkanlık eden (R-N. C.) Temsilcisi Mark Meadows, “hala faturada bir ‘hayır ’ yapıyorum” dedi. “Önde gelen bir başkan olduğunu düşünüyorum, ve lider için onu alkışlıyorum.”

Bazı anahtar ılımlılar da tasarıya karşı çıkıyor. Staten Island bölgesinde yoğun bir şekilde Cumhuriyetçi namzet içten salladı kimin senelerdir Koz olan (R-Y) rap. Dan Donovan, herhangi bir oylama vaat toplantıdan ayrıldı.

“Temsil ettiğim 744,000 insanları da düşünmek zorundayım,” dedi. Bill öldürme kaldırmak için daha artı şansı bırakan Beyaz Saray’ın mesajı sordu, başını salladı. “Buna inanmıyorum.”

Trump şahsen lobi üyelerine gün geliştirilmesine adadı. “Seninle fazla pozitif vakit harcamak istemiyorum. Bir oyla kaybettim, ve sonra kamyoncu suçlarım.”

Demokratlar GOP çıkmaz hoşuma gitti. Tasarıya aleyhinde 4’te bir miting tasarlanmış olan Kongre ilerleme Meclisi üyeleri zafer kısa süreli bir bildirim çevirdi.

(D-Ill.) Temsilcisi Jan Schakowsky “unutma, iptal etmek ve Trump açıldı hazırlanmış başkalaştırmak istediler.” dedi. “Şu Anda, burada, tekrar yok. Tatlı bir yer arıyorlar, ve başka bir şey bulamazlar.”

Kelsey Snell, Sean Sullivan, David Weigel, Paul Kane ve Karoun Demirciyan bu rapora katkıda bulunmuştur.

Daha PowerPost oku

. Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi film ve medya siteniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.