Fazilet hanım ve kızları 10. bölüm özeti, Sinan ile Hazan arasında aşkmı başladı? Yağız'mı yoksa Sinan'mı Kerime hanımın oğlu? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

30 Ağustos 2021 - 23:42

Fazilet hanım ve kızları 10. bölüm özeti, Sinan ile Hazan arasında aşkmı başladı? Yağız’mı yoksa Sinan’mı Kerime hanımın oğlu?

Fazilet hanım ve kızları 10. bölüm özeti, Sinan ile Hazan arasında aşkmı başladı? Yağız’mı yoksa Sinan’mı Kerime hanımın oğlu?
Son Güncelleme :

28 Mayıs 2017 - 0:38

Yasin ve Sinan Egemen arasında ne oldu? Fazilet hanım yakalandı mı? Hazan tutuklandımı?

Yasin, Yağız Egemenle karşılaşınca tartıştı, sonrada eyvallah dedi ve annesiyle gitti. Kerime hanım, Fazilet hanımı yakalayamadı. Hazan’ı tutukladılar, Ece ise Yağız Egemen’le birlikte karakola gitti. Sinan Egemen eski kız arkadaşı Nil’i, Hazan’ın o duruma getirmediğine inandı ve çok saçma dedi. Sinan hiçbir şekilde Hazan’ın böyle bir şey yapmayacağına inandı. Fazilet hanım yakalanmamak için Kerime hanımın karşısına dışarıda çıktı ve evi toparlamak için Kerime hanıma yardımcı oldu. Hazan karakolda ben bir şey yapmadım diyerek Sinan’a yemin etti. Yağız Egemen avukatları olan Haldun Cantürk’ü Hazan’a gönderdi. Sinan egemen bir kafenin camından aşağıya indirdi ve polis çağırmalarını söyledi, böylelikle Hazan’ın yanına gidebildi. Hazan, Sinan’ı karakolda görünce çok şaşırdı. ertesi gün hazan ve Sinan nezaretten çıktılar. Hazan Yağız’ın gönderdiği avukatı kabul etmedi devlet okulu avukatını istedi.

 

Yağız Egemen, Hazan ile neden konuşmak istedi? Kerime hanım Hazım beyle ne konuşmak istedi?

Yağız’mı yoksa Sinan’mı Kerime hanımın oğlu?

Hazanın çeki yırttığını avukat Yağız’a söyledi. Tarık ile Yağız yemek yerlerken Gökhan yanlarına gitti. Bunu ertesi gün yasemin’e söyledi fakat, Yasemin bir daha Tarık’la görüşmemesini ondan uzak durmasını istedi. ‘nin babası hazanın avukatının haldun cantürk olmasına, Egemen’lerin yanında olmasına ve Fazilet hanımın yanlarında çalışmasına sinirlendi. Yağız, Hazan’ın önünde arabasını durdurup konuşmak istediğini söyledi. Kerim hanım Fazilet hanımı Saliha hanım bildiği için, yalıya geldi ve hazım beyle Fazilet hanım hakkında konuşmak istediğini söyledi. kerime hanım söylesene bir kadın hangisi benim ha evladım diye sorunca, Fazilet hanım Sinan mı yoksa yağız mı diyerek Kerime hanımı susturdu ve akşam evde beni bekleyin dedi bu sırada Hazım bey kapıya çıktı ve Hazım bey birkaç günlüğüne ortalık yatış ana kadar Fazilet hanıma izin verdi.

Yağız kafamı tam toparlayamıyorum deyince, hazan da istersen ben sana yardımcı olayım, sen nasıl beni ilk görüşte tanıdıysan ben de seni ilk görüşte tanıdım dedi. Yağız’da Hazan’a çeki neden yırttığını sordu. Hazan daha sana bir sır vereyim mi hiç senin soruların daha merakında umrumda bile değil dedi. Nil’e giden Sinan, Nil’den o kızı bırak bana dön teklifi aldı. O kız mahkemelerde süründür çok uzun yıllar içerde yatar, biz bu filmi çok gördük sadece figüranlar değişti Sinan diyince, Sinan da unuttuğun bir şey var az çok hep iyiler kazanır dedi ve evden çıktı.

 

Ece hamile mi? Tarık ile Yasemin neler konuştular? Avukatı Hazan’a kim tuttu?

Ece börekleri tabağa dizerken midesi bulandı. Yasemin konum atarak Tarık’ın randevuya çağırdı neden yağızla görüştüğünü sordu. tarihi ise yasemin’e bir video gösterdi gösterdi video içerisinde yaseminin Gökhan ile ilgili eskiden evlenmeden önce konuştukları vardı. Tarık bu videoyu kocan gördükten sonra bana kızmayacak aksine teşekkür edecek dedi ve ordan ayrıldı. Ece ile yağız ne konuşacaklar? Sinan hazanın evine geldi, Ece de Yağız’la buluşmaya gitti. Yağız yarışmayla ilgili sorular ve ablasının neden oraya gittiğini sordu. eceyi otele gidip seçmeleri katılacaktım ya da yarışmadan ayrılacaktım ablamda bu yüzden Sinan’la buluşmak için oraya geldi ablama o kıyafeti ilk ben giydirdim ve ilk defa makyajı yaptırdım. Avukat Yağız’ı arayınca Ece avukatı tutanın yağız olduğunu anladı. Fazilet hanım Sinan’ı evde görünce avukat için teşekkür etti.

Sinan ile Hazan arasında aşk mı başladı? 

Hazan Sinan’a ben kara kedi değilim o kutuya girecek bir fotoğraf değilim dedi. Sinan da, Hazan’a hapishaneye girmemenden daha önemli ne var dedi. Hazan’sa sen varsın diyince Sinan ben hiç kimse için değerli değilim senin için de değerli değilim ben kimse için bir şey yapmadım dün de macera istedim sadece yalnız kalma diye nezarete girdim, Ben değerli biri değilim inan bana dedi. Hazan da ben değersiz miyim senin için diyince, Sinan üzgünüm ben buyum diyerek gitti. Kendi kendine de sen korkak herifin tekisin diye konuştu.

 

Selin ve Hazım bey neden Yağız’ın evine gittiler?

Selin, Yasin ile konuştukdan sonra abisinin Ece ile sevgili olup olmadığını anlamak için Yağız’ın evine gitti. Orada Ece’nin kitabını görünce, abisine sorular sormaya başladı. Yağız’da Selin’e kız kardeşime hesap vermeyecek kadar büyüdüm dedi. Fazilet hanımsa, Kerime hanımın çocuğunun yağız mı yoksa Sinan mı olduğunu çözmeye çalıştı. Kerime hanım, Fazilet hanımın evine geldi. Hazımbey Yağız’ın evine gitti ve Sinan’a neden Hazan’a kendi avukatlarını tuttuğunu sordu, Yağız ise avukatı Sinan değil ben yolladım dedi.

 

Fazilet hanım ve kızları 10. bölüm kıyafetleri burada,

Fazilet hanım ve kızları 11. bölüm özeti burada olacak,

Fazilet hanım ve kızları 11. bölüm fragmanı burada olacak,

Fazilet hanım ve kızları 11. bölüm kıyafetleri burada olacak,

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
blank