Fazilet hanım ve kızları 11. Bölüm özeti, Kerime hanım öldü mü? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Fazilet hanım ve kızları 11. Bölüm özeti, Kerime hanım öldü mü? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Fazilet hanım ve kızları 11. Bölüm özeti, Kerime hanım öldü mü?

Bu haber 04 Haziran 2017 - 0:14 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.

Fazilet Hanım Kerime hanımdan nasıl kurtuldu?

Fazilet hanım Kerime hanımı yarın geleceğim diyerek gönderir. Yağızın düşünceleri Hazan’a karşı değişmeye başlar. Hazım bey Yağızı şirkete geri almaya çalıştı, bütün kozmetik elemanları topladı, fakat Yağız istifasının iptalini istemedi. Fazilet hanım kerime hanıma gittim, Fazilet hanım her şeyi anlatmasını Kerime hanımdan isteyince Kerime hanım Fazilet’i tuvalete kilitledi ve gerçek ismini nüfus cüzdanına bakarak öğrendi. Kerime hanım sonrada direk Hazım beye gitti.

Yağız ve Hazan arasında neler oluyor?

Yağız affı olmayan kabalığı yüzünden, avukatını Hazan’ın avukatına destek amaçlı yönlendirdi. Selin Yasin’i bir mağazaya götürdü ve ona kıyafetler aldı. Fakat Yasin kıyafetleri istemedi, Selin’de simitciye verdi. Sinan ise Hazan’a yardım etmek için Nil’e çiçek gönderdi ve içinede bir ses kayıt cihazı yerleştirdi ve Nil’in konuşması için hizmetçi ile anlaştı.
Kerime hanım öldü mü?
Kerime hanım Hazım beyi telefonla aradı, Hazım bey telefonu açmayınca yolda Hazım beyi görür görmez Kerime hanım Hazım Beyin arabasının önüne atladı. Hazım Beyin şoförü önüne atlayan kerime hanıma çarptı. Polis Hazım beyi ifade için karakola götürmek istedi, fakat kendini kötü hissettiği için sonra gitmek istedi. Kerime hanım da hastaneye kaldırıldı. Polisler akrabası diye Fazilet hanıma Kerime hanımın çantasını verdiler. Fazilet hanım Kerime hanımın çantasında karıştırınca içinde bir gazete küpürü buldu. Bu küpürde Kerime hanımın kocasının Hazım Bey’in şantiyesinde öldüğünü anladı.

Hazan’ın mahkemesi ne oldu? Sinan ve Yağız, Hazan’ı kurtarabildiler mi?

Ece ablasına Yağız’ın kendisine avukat tuttuğunu söyledi. Nil’in hizmetçisini Nil’i konuşturdu, fakat nil sonradan çiçeği havuza attı. Hazan yağız ve Sinan’la konuşmaya gitti avukatı kimin verdiğini anlamak için, yağız da avukatı Sinan’ın istediğini kendisinin de onayladığını söyledi. Hazan Sinan’a senin yardımına ihtiyacım yok diyip çekip giderken Sinan peşinden koştu ve Hazan’ın kolundan tuttu sonradan iyi geceler dedi. Yağız ekrem beylerin kendilerine geldiği bir yemekte avukatlarının hazana kendisinin yönlendirdiğini söyledi. O sırada Sinan geldi ses kaydını hepsini dinletti, ekrem bey kızını alıp çıktı, mahkemenin de olmayacağını söyledi.

Hazım Bey neden Kerime hanımı ziyarete gitti?

Yasin’in babası şeker komasına gelince Yasin ve Selin hastaneye gitti. O sırada ece hastaneye gelince bu kızın burada ne işi var diye sordu. fazilet hanım kerime hanımın yoğun bakımdan çıktığını öğrenince hastaneye gitti, Hazım beyde hastaneye gitti. Hazım bey telefonunu evde unutunca Yağız’da babasının peşinden hastaneye gitti. Hazım bey hastanede fazilet hanımı gördü.

Nil’in yeni planı ne olacak? Hazan, Nil’in tuzaklarından kurtulacak mı? Nil’in Fazilet hanımların evinde Hazan’a benzin dökerek evlerini yaktığı yangında hazana ne olacak? Hazım bey kalp krizi mi geçirdi? Yağız gerçekleri öğrendi mi? Bunların hepsi bir sonraki bölümde burada özette olacak.

 

Fazilet hanım ve kızları 11. bölüm kıyafetleri burada

Fazilet hanım ve kızları 12. bölüm kıyafetleri burada olacak

Fazilet hanım ve kızları 12. bölüm özeti burada olacak

Fazilet hanım ve kızları 12. bölüm fragmanı burada olacak

 

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x