Ferhat Göçer ve Sinan Akçıl Densiz ve Medya Maymunu... - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Ferhat Göçer ve Sinan Akçıl Densiz ve Medya Maymunu... - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Ferhat Göçer ve Sinan Akçıl Densiz ve Medya Maymunu…

Bu haber 26 Ağustos 2019 - 10:12 'de eklendi ve 36 kez görüntülendi.

İki ünlü arasında Ferhat GÖÇER ve Sinan AKÇIL kavga bitmek bilmiyor. Sinan Akçıl ve Ferhat Göçer arasında gerilim tırmanıyor. Aralarındaki tartışma artık hakaret boyutna geçti. Densiz’e karşı Medya Maymunu çıkışı.

Ferhat Göçer ve Sinan Akçıl arasında sular durulmuyor.Karşılıklı yapılan açıklamalar hakaret boyutuna ulaştı.
Bilmeyenler için kısaca özet geçelim. Sinan Akçıl ve Ferhat Göçer Anıl Can Tanrıyar’ın düğününde birlikte sahneye çıkmıştı. Ferhat Göçer ,Sinan Akçıl imzalı KIZIM şarkısını söyledi sahnede. Ferhat Göçer kendisine bir çok şarkı veren Sinan Akçıl ile ortak anılarını sahnede anlattı. Sinan Akçıl’ın eski sevgililerine yazdığı şarklıları isimde vererek bir bir anlattı.tabii bu eski defterler Sinan Akçıl’ın keyfini kaçırdı ve bunun üzerine eşi Burcu KIRATLI o anda masayı terk etti.

Sinan Akçıl’dan DENSİZ çıkışı.

Bu yaşananlar gecede kaldı ama, Sinan Akçıl ertesi gün bir açıklama yaptı ” Şarkılarımla kariyerine çok büyük katkı sağladığım Bir adamın üstelik eşimin olduğu yerde yaptığı “Densiz” bir konuşma ile sağlam bir ilişkiye bir şey olmaz, konuşmayı yapan “kendi büyük ayıbını düşünsün” şeklinde sert bir paylaşım yaptı. Bu açıklamadan sonra gözler Ferhat Göçer’e çevrildi ve beklenen oldu o da kişisel hesabından Sinan Akçıl’ın bu açıklamasına cevap verdi.

Sussan olmuyor susmasan olmaz ile başlayan bir yazı ile Sinan Akçıl’a cevap veren Ferhat Göçer şöyle devam etti.
Anlatmak için kendisinden izin aldım diyen Ferhat Göçer yaklaşık 13 yıl önceki şarkıya ait duygusunu ve gücünü paylaşmak adına sahnede anlattığım bir hatırayı bu noktaya taşımak ve ağabeyine “Densiz” lafını yazmış olman sana yakışmadı Sinan…
Daha sonra İzel’le Sinan’ın sevgili olduğunu bilmiyordum diye devam etti. İzel’e albümünde okuması için planlanan şarkı bana nasip oldu diye belirttim. İzel’le Sinan’ın bir ilişki yaşadığını bilmiyordum.
Daha Sonrada Burcu Kıratlı’dan da özür dileyen Ferhat Göçer Sinan Akçıl’ın eski sevgililerinden bahsetmenin Burcu’yu üzmeyeceğini düşünsede özrünü diledi.

Daha Sonra Densiz lafına karşılık olarak Ferhat Göçer Sinan Akçıl’a Medya Maymunu diyerek açıklama yaptı.


Medya Maymunluğu için harcadığın eforu eskiden olduğu gibi şarkı yazmak için harcasan yine eskisi gibi güzel hit şarkılar çıkaracağına inanıyorum. Bir Ağabey tavsiyesi.
Bakalım Bu “Densiz” ve “Medya Maymunu” hakaretleri Sinan Akçıl ve Ferhat Göçer’i magazinde nereye taşıyacak.

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x