Gamze ve Meriç Mi Yoksa Gamze ve Tolga mı Arabayı Kazandı - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Gamze ve Meriç Mi Yoksa Gamze ve Tolga mı Arabayı Kazandı - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Gamze ve Meriç Mi Yoksa Gamze ve Tolga mı Arabayı Kazandı

Bu haber 18 Temmuz 2019 - 23:39 'de eklendi ve 237 kez görüntülendi.

18 Temmuz 2019 Perşembe günü yayınlanan Yaparsın Aşkım yarışmasında iki çift finale kaldı. Finale kalan çiftler çubuklara çember geçirip setleri kazanması gerekli. Kırmızı Takım Gamze ve Meriç Mavi Takım Gamze K. ve Tolga bakalım setleri kazanıp arabayı hangi çift kazanacak.

Finale kalan çiftler Nurdan ve Bülent birde Çetin ve Tuğba’yı eledi. Finale kalan iki çiftte henüz evli değiller arabayı kazanıp düğün masrafını çıkarmaya çalışan çiftler arabayı kazansalar da Yaparsın Aşkım arabaları 6-12 ay arası teslim ediyorlar.

Yaparsın Aşkım Arabayı Hangi çift kazandı. Kırmızı Takım Gamze ve Meriç arabayı kazandılar mı yoksa Mavi Takım Gamze ve Tolga mı arabayı kazanacak.

İlk seti kazanan çift Meriç ve Gamze yani kırmızı takım oldu. Duruma bakılınca Arabayı da Gamze ve Meriç yani Kırmızı takım kazanacak . biz şimdiden söyleyelim 18 Temmuz 2019 Perşembe Günü  Yaparsın Aşkım arabayı kazanan çift Kırmızı takım Gamze ve Meriç Oldu.Son Bölüm yaparsın aşkım arabayı kazanan

 

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x