Halı Bagaj HavuzuDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Halı Bagaj Havuzu
SON DAKİKA

Halı Bagaj Havuzu

Bu haber 08 Haziran 2017 - 12:35 'de eklendi ve 13 kez görüntülendi.

Bagaj havuzları aracınızın modeline göre yapılmış olup aracınızın valiz kısmına yerleştiğinde tüm yüzeyi kaplamaktadır. OEM standartlarında üretilen halı bagaj havuzları ateş almaz katkılı olup ayrıca koku yapmamaktadır.

Halı bagaj havuzlarının daha alçak yüzeyi birinci sınıf polietilen araç gereç ile kaplandığından nedeniyle değişken geçirmeme özelliğinin yanında ses izolasyonu görevi de yapmaktadır.

Ürünün araç gereç kalınlığı 3.5 mm tabi yüzeyinde bulunan bariyerlerin yüksekliği ise 3 cm’dir. Dolayısıyla bagajınıza hasar verebilecek istikrarsız, toz vb. materyallerin aracın orijinal halısına hasar vermesi engellenmiş olur. Günümüzde araçların bagajları nitelikli malzeme ile kaplanmaktadır. Halı bagaj havuzumuz da benzer kaliteli malzemeden üretilmiştir ve bu sayede bagaj içi görselliğini değiştirmeden koruyabilmektedir. Havuzun üst kısmının halı olması, havuzun üzerine konulan materyallerin kayma olasılığını minimum seviyeye indirgemektedir.

NonWoven Halı Bagaj Havuzu Niçin Farklıdır?

Bilinen bagaj havuzlarından öbür bir hammadde ile üretilen valiz havuzumuz bu sayede anti-bakteriyel özelliğinin yanı sıra alev almaz ve kendini söndürebilen yapısıyla otomotiv sektörünün vazgeçilmezleri arasındadır. Halı yüzeyin daha alçak kısmına lamine edilmiş polietilen madde tamamen ürünümüz ses ve titreşimler için aracınızda çok iyi bir yalıtım sağlamış olmakla kalmayacak bununla birlikte aracınızın bagaj kısmını akıcı sızmalarına aleyhinde koruyacaktır. Ayrıca halı valiz havuzunun araç gereç bağnaz özelliği ve ürün üzerindeki iç setler doğru bagajınıza yerleştirdiğiniz malzemelerin kayması en düşük seviyeye inecek, bu sayede valiz içi güvenliğiniz sağlanacaktır.

Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi ve medya siteniz.Halı Bagaj Havuzu

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x