Hande, esmer güzelle basılan sevgilisine sahip çıktıDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "url" : "https://www.dizimedya.com/hande-esmer-guzelle-basilan-sevgilisine-sahip-cikti/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://www.dizimedya.com/wp-content/uploads/2019/09/dizimedya-logo-ust1.png" } } }Hande, esmer güzelle basılan sevgilisine sahip çıktı
SON DAKİKA

Hande, esmer güzelle basılan sevgilisine sahip çıktı

Bu haber 04 Haziran 2017 - 17:04 'de eklendi ve 14 kez görüntülendi.

İhanet dedikodularıyla gündeme gelen Mert Fırat’a sevgilisi Hande Doğandemir sahip çıktı.

“ALDATSAM CİHANGİR’DE İŞİM NE?”

Hande Doğandemir ile aşk yaşamış Mert Fırat 10 gün önce bir kız arkadaşıyla Cihangir’de görüntülenmişti. Mert Fırat “Aldatsam Cihangir’de işim ne? Avcılar var, Bağcılar var” diyerek ilginç bir açıklama yapmıştı.

“ONU FAZLA YANLIŞ TANIMIŞLAR”

Önceki gece Cihangir’de görüntülenen Hande Doğandemir de sevgilisini şu sözlerle savundu: “Mert ihanet edecek insan değil. Onu çok yanlış tanımışlar. sonuna kadar sevgilimin yanındayım. Bu haberleri kim, niçin yapıyor anlamış değilim. Her şey gün gibi apaçık. Mert o gece şakalaşmış muhabirlerle.'”

Mert Fırat böyle görüntülenmişti;
blank

Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi ve medya siteniz.Hande, esmer güzelle basılan sevgilisine sahip çıktı0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x