"Harcarsınız İzlemem" başlıklı yazısı şöyle:"Şunu anlamak isterim. 'Çukur' - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

"Harcarsınız İzlemem" başlıklı yazısı şöyle:"Şunu anlamak isterim. 'Çukur' - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

“Harcarsınız İzlemem” başlıklı yazısı şöyle:”Şunu anlamak isterim. ‘Çukur’

Bu haber 30 Mayıs 2018 - 18:46 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi.

Televizyon eleştirmeni Mesut Yar, Show TV’de yayınlanan ‘Çukur’da Öner Erkan’ın hayat verdiği ‘Selim Koçovalı’ karakterinin, fenomen diziye olan olumlu yöndeki etkisine vurgu yaptı.

Posta Gazetesi’nden Mesut Yar’ın, “Harcarsınız İzlemem” başlıklı yazısı şöyle:”Şunu anlamak isterim. ‘Çukur’ (Show TV) dizisinde iyi kötü tüm karakterlerin bir zekası var. Düşünme yeteneği, kuşkuculuğu, fantezi dünyası filan…Zaten kafası çalışmayanlar bir ya da iki bölüm boy gösterip diziden çekip gittiler. Buraya kadar tamam. Ama kimse bana ‘siz hepiniz ben tek’ diyebilecek kadar cesur ‘Selim’in IQ derecesine sahipmiş gibi gelmedi. Ne ‘Yamaç’, ne ‘Vartolu’, ne ‘Beyefendi’ ne de artık aklınıza kim gelirse. Adam entrikalarıyla zeka küplerinin tamamını kırdı. O kafa hayırlı işlere çalışsaydı sanırım dünya şimdi Amerikalı mucit iş adamı Elon Musk yerine ‘Çukur’ mahallesinden çıkan ‘Selim Koçovalı’nın Mars’a gönderdiği arabayı konuşurdu. Haksız mıyım? Not: Önümüzdeki bölümde Selim’i harcarsanız hatırım kalır. Valla daha da Çukur’a gelmem!”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x